Robotický paletovací systém

Pokud jste relativně velkým výrobcem, pak je balení a přeprava velkého množství produktů v co nejkratší době vaší hlavní prioritou. Stávající poloautomatické balicí stroje nenabízejí požadované krátké doby cyklů, které by vyhovovaly požadavkům výrobců. V takovém případě je zapotřebí paletovací systém přizpůsobený zákazníkovi a sestavený spolehlivým výrobcem průmyslových robotů. Takoví výrobci musí být rovněž specialisty na obalovací stroje, aby se zajistila odpovídající provozní spolehlivost.

Ušetřete čas díky výkonnému robotickému paletovacímu systému

STATEC BINDER PRINCIPAL-R je výkonný robotický paletovač. Tento paletovací systém je díky zkušenostem výrobce robotů vysoce spolehlivý. Robotický paletovací systém využívá roboty s rameny otočnými ve 4 osách a s rotací až 360° v ose R. Je zvláště vhodný pro aplikace nakládání na palety a vykládání z nich, a to díky rychlému a opakovanému pohybu zajišťujícímu vysokou výrobní kapacitu v co nejkratší době. Obsluha a výběr paletových vzorů se provádí velmi snadno na dotykové obrazovce. Systém se může nakonfigurovat pro jednu, dvě nebo i více linek.

 

Zvládne provést až 1400 cyklů za hodinu. Využívá různé modely robotů v závislosti na požadované funkci, a proto je vysoce flexibilní. Uchopovač je rovněž přizpůsoben konkrétnímu provozu. Může se jednat o prstový, kontejnerový nebo podtlakový uchopovač a také další typy upravené podle potřeb zákazníka v závislosti na typu pytle. Je také optimalizovaný pro pytle s popruhy.

 

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Nízké nároky na prostor díky kompaktnímu provedení
  • Vysoká energetická účinnost
  • Vysoká flexibilita
  • Dobře strukturovaný vzor vrstev
  • Jednoduché a příjemné uživatelské rozhraní