Rotační gravitační balička do krabic

Balička určená pro balení odolných produktů do sekundárního obalu, vhodná pro širokou škálu výrobků. Ideální pro sáčky čerstvé i zmrazené zeleniny, po jednotlivých kusech mrazeného kuřecího či hovězího masa a pro mnoho dalších typů pružných obalů. Nabízí rychlost plnění až 120 balení za minutu.

Moderní zařízení přísunu s využitím gravitace pro balení produktu do sekundárních obalů

Rotační gravitační plnička do sekundárních obalů (RGP) společnosti Blueprint Automation zajišťuje balení polštářových sáčků o rozměrech od 200 x 200 mm do 600 x 320 mm rychlostí přibližně 120 balení za minutu. Základní uspořádání stroje sestává z robustního rámu s moduly, provádějícími jednotlivé úkony, to vše spojeno do jednoho celku. Ergonomická konstrukce, spolu s otevřeným uspořádáním celého zařízení a barevnou dotykovou obrazovkou činí z tohoto stroje zařízení velmi přátelské k obsluze.

Začlenění manipulačního zařízení do provozu spolu s rotorem se zásobníky poskytuje kontrolu nad celým procesem balení. Rotační gravitační balička může pracovat při různých rychlostech tak, aby plně vyhovovala Vašemu konkrétnímu provozu, umožňuje balení na šířku i na délku v jedné či více řadách plnění.

VÝHODY

  • Spolehlivý stroj s uživatelsky vstřícným prováděním údržby
  • Jednoduchá obsluha, rychlá přestavba
  • Ergonomické uspořádání poskytující dobrý přehled o celém procesu
  • Hygienická konstrukce umožňující snadné čištění (HACCP)
  • Unikátní včleněná manipulace se sáčky, nevyžadující jejich otáčení

BluePrint Automation (BPA) je výrobcem paltetizérů, primárních a sekundárních balících strojů pro různé druhy potravin, petfood, farmaceutické výrobky, prášky a mnoho dalších produktů.