Rotační mycí stroj na lahvičky

Při mytí lahviček, ampulí nebo zásobníků pro farmaceutickou výrobu často dochází ke kompromisu mezi čistícím výkonem a rychlostí. Instalací vysokokapacitní rotační myčky můžete získat optimální výsledky čištění a sterilizace v kombinaci s vysokou kapacitou a plně sledovatelným záznamem.

Vysokokapacitní rotační mycí systém pro lahvičky a ampule

Řada rotačních myček RA a RC od firmy Steriline je navržena tak, aby zpracovávala až 9 000 ks / h (RA) nebo až 24 000 ks / h (RC) s přerušovaným nebo kontinuálním pohybem.

Všechny části, které jsou v kontaktu s vnitřkem kontejnerů a procesních kapalin, jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 316L. Ostatní bezkontaktní díly jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304. Plně přizpůsobitelný, mycí cyklus může zahrnovat ultrazvukové lázně, recyklovanou vodu, novou vodu, stlačený vzduch, silikonizaci, sušení horkým vzduchem a další možnosti, jak je požadováno pro vaši konkrétní aplikaci.

V průběhu čištění se sleduje tlak a teplota různých kapalin, aby se zajistil optimální výkon. Lahvičky nebo ampule se zpracovávají jednosměrně, aby se zabránilo případné kontaminaci.

Integrovaný řídicí systém, včetně PLC a HMI, automaticky řídí všechny parametry a může být přizpůsoben různým velikostem a typům skla. Přizpůsobitelné mycí cykly pro různé skleněné výrobky jsou uloženy pro jednoduché vyvolání v systému chráněném heslem.

Všechny myčky Steriline RA a RC splňují požadavky cGMP, GAMP a 21CFR Part11.

VÝHODY PRO VÁS

  • Navrženo pro zpracování lahviček, ampulí a zásobníků s přerušovaným nebo nepřetržitým pohybem
  • Rozsah vlastních možností, včetně ultrazvukové lázně, recyklované vody, nové vody, stlačeného vzduchu, silikonizace a další
  • Plné certifikáty cGMP, GAMP a 21CFR Part11
  • Rychlé a snadné přenastavení
  • Vhodné pro 2R-100H lahvičky, 1-10 ml ampule, 1-3 ml zásobníky