Rotační myčka lahviček

Při mytí lahviček, ampulí nebo zásobníků pro farmaceutickou výrobu často dochází ke kompromisu mezi čistícím výkonem a rychlostí zpracování. Instalací vysokokapacitní rotační myčky lahviček můžete dosáhnout optimálních výsledků čištění a sterilizace v kombinaci s vysokou kapacitou a plně sledovatelným záznamem.

Vysokokapacitní rotační mycí systém lahviček a ampulí

Řada rotačních myček RA a RC  firmy Steriline je navržena tak, aby zpracovávala až 9 000 ks/h (RA) nebo až 24 000 ks/h (RC) s využitím přerušovaného nebo kontinuálného pohybu.

Všechny části, které jsou v kontaktu s vnitřkem kontejnerů a procesních kapalin, jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 316L. Ostatní bezkontaktní díly jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304. Plně přizpůsobitelný, mycí cyklus může zahrnovat ultrazvukové lázně, recyklovanou vodu, novou vodu, stlačený vzduch, silikonizaci, sušení horkým vzduchem a další možnosti, jak je požadováno pro vaši konkrétní aplikaci.

V celém průběhu čištění se sleduje tlak a teplota různých kapalin, aby byl zajistěn optimální výkon. Lahvičky nebo ampule se zpracovávají jednosměrně, aby se zabránilo případné kontaminaci.

Integrovaný řídicí systém, včetně PLC a HMI, automaticky řídí všechny parametry a lze jej přizpůsobit různým velikostem a typům skla. Přizpůsobitelné mycí cykly pro různé skleněné výrobky jsou uloženy a snadno použitelné v systému chráněném heslem.

Všechny myčky Steriline řady RA a RC splňují požadavky cGMP, GAMP a 21CFR Part11.

VÝHODY PRO VÁS

  • Navrženo pro zpracování lahviček, ampulí a zásobníků s přerušovaným nebo nepřetržitým pohybem
  • Řada možností přizpůsobení včetně ultrazvukové lázně, recyklované vody, nové vody, stlačeného vzduchu, silikonizace a dalších
  • Plně kompatibilní s cGMP, GAMP a 21CFR Part11
  • Rychlé a snadné přenastavení
  • Vhodné pro lahvičky 2R-100H, ampule 1-10 ml, zásobníky 1-3 ml

Steriline (https://www.steriline.it) je výrobcem specializovaným na výrobu kompletních linek pro aseptické zpracování injekčních výrobků.