Rotační pytlovačka cementu

Provozy cementáren potřebují efektivní a spolehlivé řešení balení konečných produktů, určených k expedici. Řešení balení produktů přizpůsobené požadavkům a potřebám konkrétního zákazníka přispěje ke zvýšení výstupního výkonu a zamezí provozním přestávkám, způsobeným problémy při vykládce produktů.

Přizpůsobitelná rotační pytlovačka s až 16 plnícími hlavami

Rotační pytlovačka společnosti Claudius Peters představuje modulární systém pytlování produktů z cementu. Jednotka je vybavena až 16 plnícími hlavami. Jedná se o plně modulární řešení, svou velikostí snadno přizpůsobitelné požadavkům zákazníka na výstup z linky a prostorovým možnostem jeho provozu. Pytlovačku lze využít k plnění jemnozrnných i hrubozrnných materiálů. Plnění každého pytle je řízeno na základě elektronického vážení. Stroj je vybaven integrovaným centrálním odprášením.

VÝHODY

  • Rotační pytlovačka s až 16 plnícími hlavami
  • Automatické nastavení pytle při usazení
  • Modulární design umožňuje snadné rozšíření kapacity v případě zvýšení výroby

Claudius Peters (http://www.claudiuspeters.com/). Jejich zásobníky, pneumatické dopravníky, sila, chladiče slínku, drtiče, mlýny, a balicí systémy lze nalézt v cementárnách, uhelných, hliníkářských a sádrových závodech po celém světe.