Síto pro separaci částic s vysokým objemem

Pro velké výrobní procesy v chemickém nebo potravinářském průmyslu, které vyžadují hrubé nebo jemné třídění obtížných materiálů, tradiční síta neposkytují dostatečnou průchodnost. Obdélníkové síto s velkým objemem může konzistentně zpracovávat velké množství a přidávání vícefrekvenčních vibrací umožňuje vysokou účinnost.

Speciální silové síto pro velké průmyslové procesy

Modul Virto X-Line RS 2010.1 byl koncipován speciálně pro hrubé až jemné oddělení částic od velkých objemů suchých materiálů a prášků, ale je také k dispozici ve speciální verzi pro použití s tekutými suspenzi. Je navržen tak, aby byl dostatečně robustní, aby se mohl vypořádat s těžkým průmyslovým a těžebním lomem. RS 2010.1 je také vhodný pro lehčí a jemnější materiály, jako jsou kovové prášky a jemné částice.

Poháněný jediným energeticky úsporným motorem, který spotřebovává pouze 2,8 kW, používá RS 2010.1 patentovanou technologii MFVexcite k vytváření vícefrekvenčních vibrací. Tím se zrychluje náraz částic na síť z typického 5G, který se nachází v standardním vybavení až na 500G. Stejně jako zvyšující se efektivita sitování to také eliminuje zanášení povrchu o velikosti 1,6 m2.

Vyroben z tvrdé uhlíkové oceli jako standard, je nicméně k dispozici i v nerezové oceli pro speciální operace. RS 2010.1 byl postaven tak, aby vydržel extrémní provozní podmínky a prostředí s minimální údržbou a prostojem.

VÝHODY:

  • Je mnohem účinnější než tradiční jednotky s stejným nebo větším povrchem síta
  • Snížená spotřeba energie a náklady na údržbu
  • Používá exkluzivní multifrekvenční technologii, která zabraňuje ucpání sita a zvyšuje výkon
  • Extrémně robustní konstrukce pro dlouhou životnost
  • Používá se k oddělování prášků, granulí a kapalin, které jsou považovány za nesitovatelné

Virto Group je jedním z nejstarších a největších evropských výrobců vibračních sít a prosévacích zařízení.