Sitovač a separátor suchých prášků

Mnoho průmyslových odvětví vyžaduje efektivní sitování a oddělení řady suchých prášků jako součást jejich výrobních procesů. Pro menší operace, kde prášky přicházejí do pytlů nebo velkých pytlů, může být nejúčinnější kompaktní a přenosné práškové síto.

Mobilní práškové síto pro flexibilní oddělení menších objemů suchých prášků

Řada vibračních sit Virto C-Line VPB pro potraviny a prášky jsou kompaktní a přenosné jednotky navržené pro maximální flexibilitu. Jednotky mají hmotnost od verze 4 kg, která je vhodná pro laboratorní operace až do verze 70 kg pro střední výrobní prostředí.

Navrženy speciálně pro použití s sack-tip nebo big-bag vypouštěcími stanicemi na pytlíky, jsou řady VPB k dispozici jako přenosné verze, namontované na robustních stojanech s kolečkami nebo jako statické jednotky, které vyhovují vašim požadavkům.

Kruhové obrazovky řady VPB jsou vybaveny po celým obvodu konstrukcí z nerezové ocele pro práškovou cestu a další důležité komponenty, jako jsou stojany a vozíky. Jednotky mají rychloupínací svorky pro rychlé a jednoduché ovládání.

U motorů s vysokou účinností poskytujících odstředivé síly od 170 kg do 680 kg v závislosti na modelu jednotky vibrují až na 3000 ot / min a zajišťují tak optimální výkon.

VÝHODY:

  • Kompaktní a přenosný tvar pro maximální flexibilitu
  • K dispozici v různých velikostech, které odpovídají vašim přesným požadavkům
  • Konstrukce z nerezové oceli pro všechny součásti, které přicházejí do styku s výrobky, vhodné
  • k použití v potravinách
  • Jednoduchá demontáž pro čištění a údržbu
  • Dodává se s řadou ok, které splňují vaše požadavky na separaci