Škálovatelný ovládací systém pro bioreaktory

Při rozšiřování biotechnologických procesů od laboratorních, přes poloprovozní až k výrobě, je velmi výhodné zvolit škálovatelné řešení. Systém musí umožňovat velké množství vstupů a výstupů, poskytovat přehledné zobrazení, zpracovávat trendy, musí mít kvalitní funkci výstražné signalizace a řadu dalších.

Kontrolní systém pro poloprovozní a výrobní bioreaktory

Getinge Applikon. i-Control je snadno ovladatelný škálovatelný ovládací panel pro bioreaktory. Tento škálovatelný ovládací systém představuje ideální řešení pro řízení biotechnologických postupů od jejich testování v laboratorních podmínkách, přes poloprovozy až po výrobu. i-control od Applikonu je zařízení poskytující uživatelské rozhraní pro ovládání nejdůležitějších parametrů biotechnologických procesů v laboratorních podmínkách prostřednictvím barevné dotykové obrazovky.

Díky možnosti plynulého rozšiřování umožňuje šetřit čas i peníze při řešení rozšiřování provozu z výzkumu na poloprovoz a výrobu. Jednou z klíčových vlastností systému je jednoduché ovládání, které nevyžaduje, aby úpravy a nastavení při změnách požadavků prováděl vyškolený technik.

VÝHODY PRO VÁS

  • Uživatelsky přívětivé
  • Lepší spolehlivost, škálovatelnost a flexibilita
  • Řízení výstrah a oprávnění
  • Snadné provádění sterilizace a CIP

Getinge Applikon je světový lídr ve vývoji a dodávce moderních bioreaktorů vhodných pro laboratoře i pro výrobní procesy.

Filename Filetype Filesize
Applikon iControl leaflet.pdf application/pdf 1.06 MB