Softvér na správu farmaceutických údajov

Mnoho kasin má lékárny, které poskytují péči svým zaměstnancům. Jedním z příkladů je automaty za penize , kde lékárna poskytuje služby, které zahrnují poradenství a doručování receptů do pokojů a automatů v kasinu. Lékárna také přijímá body iMagine Rewards, které mohou členové využít k nákupu léků. Lékárna také vydává léky hotelovým hostům, kteří si mohou vyplnit recepty stejným způsobem jako při pokojové službě. Lékárny má i řada dalších kasin.

Sun City Anthem je oblíbeným městem důchodců a lékárna v jeho areálu přesně zapadá do jeho role hlavní ulice. Součástí kasina je také kino a bowlingová dráha a nabízí zařízení péče o děti. V kasinech se konají i maturity a dokonce i jezdecké centrum.

Lékárna v kasinu prodává také generické léky. Ve většině případů není regulována vládou, takže výrobky jsou bezpečné a levné. Některé léky však lze v kasinu zakoupit. Lékárna v herně může prodávat také recepty. Na rozdíl od tradiční lékárny bude lékárna schopna odpovědět na většinu otázek, které by hráč mohl mít. Je důležité si uvědomit, že existují různé typy léků na předpis.

Typická farmaceutická výroba se zabývá četnými činnostmi pracovního toku, jako je správa aktiv, směny, činnosti v dílně, plánování výroby a zpracování objednávek. Klíčovými úkoly řízení výroby jsou kontrola kvality, sledování a trasování a dodavatelský řetězec. V současné době jsou data potřebná pro řízení výroby uložena na různých místech v databázi společnosti, což ztěžuje integraci všech procesů. Jediná centralizovaná platforma zahrnující všechny výrobní operace optimalizuje procesy a maximalizuje efektivitu výroby.

Kompletní systém správy databáze pro farmaceutickou výrobní linku

Yudoo od SEA VISION je vícemodulová pokročilá softwarová sada, která pomáhá farmaceutickému průmyslu vyvinout se z tradiční výroby na inteligentní digitální výrobu. Integruje řadu farmaceutických produkčních aplikací do jediné platformy. Centralizovaný systém řízení dávkové výroby monitoruje pracovní tok v reálném čase. Výrobní činnosti pro start/stop, výběr strojů, čištění, změnu formátu a šablonu tiskárny jsou řízeny na linkách a systémech na místě výroby.

Systém nabízí komplexní sadu nástrojů pro správu všech farmaceutických standardů kvality v souladu s aktuálními předpisy. Sady senzorů nainstalované na stroji shromažďují poplachové signály a digitalizují data. Shromážděná krátkodobá a dlouhodobá historická data umožňují analýzu a monitorování výkonu. Intuitivní rozhraní vyzývá operátory k jejich každodenním úkolům. Systém také umožňuje řízení směn, zahrnující integraci týmů a aktiv. Přiřazení týmů do směn pomáhá identifikovat neefektivitu, zlepšuje řízení směn a celkový výkon týmu. Řízení založené na rolích zaručuje, že správní jednotlivci mají přístup ke správným informacím ve správný čas. Systém integruje různé nástroje pro správu konfigurace sledování a maximalizaci efektivity serializovaných farmaceutických výrobních linek. Umožňuje komunikaci s firemním ERP nebo MES a dalšími cloudovými systémy pro celkové centralizované řízení.

VÝHODY

  • Definice a správa všech aktiv na výrobní lince
  • Monitorování a kontrola kvality v reálném čase
  • Track and trace monitoring pro serializaci výrobních linek
  • Analýza sestav KPI na historických datech
  • Centralizované řízení prostřednictvím komunikace s firemním ERP

SEA Vision is a leading vision and traceability systems provider for pharmaceutical companies worldwide.

Filename Filetype Filesize
Brochure_SEA Vision_yudoo.pdf application/pdf 3.57 MB