Start-up linka na sterilní plnění oftalmik

Začínající výroba očních léků vyžaduje při plnění a zátkování obalů obsahujících oční kapky sterilní prostředí a přesné odměřování.

Plnění a uzavírání nádobek s očními kapkami s využitím vysoce kvalitního rotačního plniče

Řada MI-O výrobce i-Dositecno je určena pro zahajující instalace. Umožňuje plnění větších lahviček s průměrem až 80 mm rychlostí 3 000 lahviček za hodinu, plnění menších lahviček s průměrem do 26 mm rychlostí až 6 000 lahviček za hodinu.

S možností využití až 4 hlav nabízí tato linka plnění oftalmických kapalin do lahviček s možným rozsahem dávky od 1 do 500 ml. Plnění může být zajištěno peristaltickým čerpadlem, rotačním čerpadlem z nerezové oceli, keramickým rotačním čerpadlem nebo CIP/SIP rotačním čerpadlem. Celá linka je konstruována z nerezové oceli AISI 304, dávkovací trysky jsou hladké, s parametry drsnosti požadovanými pro manipulaci se sterilními produkty.

Uzávěry jsou nasazeny umísťovacím servosystémem (pick and place), poté jsou s využitím pneumatického systému zašroubovány. Systém detekce kvality vyřadí všechny prázdné nebo nedostatečně naplněné lahvičky a také všechny nezavřené lahvičky.

VÝHODY

Základní model pro plnění oftalmických kapalin
Snadná sterilizace s využitím H2O2
Žádné rozlití produktu, žádné nedostatečně naplněné lahvičky
Integrované vážení a kontrola kvality
Konstruována podle norem cGMP a FDA

i-Dositecno je předním výrobcem strojů pro aseptické plnění s nejvyšší technologií pro oční a injekční roztoky.