Stroj na aplikáciu pások proti neoprávnení manipulaci

Jako bezpečnostní prvek je požadováno, aby všechny farmaceutické obaly léků byly opatřeny uzávěrem proti neoprávnení manipulaci. Tyto uzávěry jsou navrženy s pečetí, kterou je nutné rozlomit, aby se otevřely, což uživateli poskytuje indikaci, zda byl balíček kompromitován či nikoli. Tato funkce dále poskytuje viditelný důkaz, že došlo k případné manipulaci. Aplikace štítků prokazujících neoprávněnou manipulaci však vyžaduje vysoký stupeň přesnosti.

Nabídněte důkazy o manipulaci a zajistěte nedotknutelnost tohoto etiketovacího stroje

ML-CARTON od společnosti ETIMA dokáže podat výkon 24 000 kontejnerů za hodinu a je schopen aplikovat etikety až 400 ks za minutu. Díky individuálnímu vedení a dopravě každého kartonu má stroj neuvěřitelně kompaktní půdorys.

Spolu s nanášením vládních štítků proti podvodům ho lze také použít k nastavení bollino, italského dvouvrstvého papírového bezpečnostního štítku nebo vinětového štítku. Navíc je možné nainstalovat jakýkoli systém sledování a tisku, díky čemuž je zařízení extrémně flexibilní.

ML-CARTON je dále navržen se systémem dvojitého odmítnutí pro méně chyb. A konečně, každá stanice samostatně kontroluje každý karton, což vede k vyšší efektivitě a přesnosti.

VÝHODY

  • Vysoce výkonný stroj precizně aplikuje vinětové a samolepicí etikety
  • Integruje online tisk se systémy Track & Trace
  • Snadná instalace na stávající nebo novou výrobní linku
  • Kontrola kvality zajišťuje vysokou účinnost a udržitelnost

ETIMA poskytuje specifická řešení pro potřeby etiketování a poskytuje maximální kvalitu výrobní technologie.