Stroj na plnění prášků do otevřených pytlů

Balení práškových výrobků, jako je například mouka, může být náročné, protože je důležité udržovat stabilní průtok vzduchu, který nasměrovává částečky produktu do pytle. Aby se dosáhlo účinného balení těchto výrobků, je třeba mít technicky vyspělý, a přesto spolehlivý systém, který zajistí vysokou rychlost s kontinuálním pohybem.

Můžete ušetřit čas díky rychlému a flexibilnímu pytlovacímu karuselu s otevřeným vrškem

STATEC BINDER CIRUPAC je výkonný pytlovací karusel, který je extrémně spolehlivý a přesný. Je speciálně určen pro balení mouky a práškových produktů do polštářových a skládaných pytlů s plnicí hmotností 10 kg až 50 kg. Je ideální pro plnění otevřených pytlů z tkaného PP, PE nebo papíru a může dosahovat výrobní kapacity až 1200 pytlů za hodinu.

Stroj na plnění prášků do otevřených pytlů obsahuje trvale se otáčející karusel. Komponenty stroje jsou vzájemně propojeny s tou největší přesností, aby se zajistil jeho hladký chod. Prefabrikované pytle se jednotlivě oddělují ze zásobníku pomocí podtlakového uchopovacího mechanismu a jsou přesunuty do odebírací stanice. Po příchodu pod plnicí hubici se pytel otevře a přichytí k plnicí hubici pro proces plnění. Poté se naváží konkrétní množství produktu, které se do pytle vysype přes mezilehlou násypku.

V kterémkoli okamžiku lze pomocí šesti samostatných plnicích stanic karuselu plnit až šest pytlů najednou. Naplněné pytle se přesunou do zatavovací stanice, přičemž během přesunu se produkt kontinuálně setřásá pomocí klepadla. Všechny tyto kroky se provádějí kontinuálně, čímž se zajišťuje plynulý výstup pytlů. Stroj se dá použít pro balení potravin a zemědělských produktů, jako je sůl, rýže, cukr, i chemických látek jako hnojiva a další sypké materiály.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Jeden hlavní servomotor
  • Komprese produktu v pytli
  • Kontinuální rotace
  • Kompaktní provedení

STATEC Binder se specializuje na vysoce výkonné pytlování a paletizaci sypkého zboží.