Stroj na tvarování za tepla - Form Fill Seal

Jak název napovídá, Form Fill Seal je stroj, který balíček současně formuje, plní a uzavírá. Většina systémů FFS je neuvěřitelně složitá a obsahuje ovládací sítě a počítačová rozhraní. Najít stroj, který je dostatečně univerzální pro rychlé přechody mezi různými formáty obalů v potravinářském průmyslu, je proto trochu obtížné.

Konzistentní výkon a vysoká účinnost ke zvýšení výrobní kapacity

Různé modely Colimatic Thera jsou vybaveny nejmodernějšími inovativními funkcemi a mají různé výrobní kapacity a mohou produkovat od 6 cyklů za minutu až po 35 cyklů za minutu. Jsou ideální pro širokou škálu aspektů, včetně hygieny, kapacity, velikosti balení a jsou vhodné pro flexibilní, tuhé a polotuhé balicí aplikace.

Unikátní konstrukce těsnící komory nevyžaduje výměnu těsnicí desky, žádné úpravy ani opětovné sestavení kabeláže a elektrických součástí. Thera také nabízí řadu jazykových možností a může se pochlubit programovatelnou digitální dotykovou obrazovkou na boku elektrické skříně. Model poskytuje několik různých možností těsnění, včetně horního těsnění, skin technologie, smršťování, mapy, vakuování a snadného odlupování.

A konečně, tento model splňuje všechny požadavky na sanitaci stanovené lékařským a potravinářským průmyslem, zatímco jeho konstrukce z nerezové oceli zabraňuje korozi, čímž zajišťuje trvanlivost a spolehlivost.

VÝHODY PRO VÁS:

  • Inovativní dizajn zabraňuje hromadění zbytků kontaminace
  • Šikmé povrchy umožňují rychlý odtok vody během čištění
  • Programovatelná dotyková obrazovka zobrazuje výstražné zprávy a pracovní fáze
  • Náhradní díly jsou cenově dostupné a snadno přístupné

Colimatic je výrobcem balících zařízení na balení do plastových vaniček (včetně tepelného tvarování, uzavírání, MAP a vakua) a do smršťovacích folií.