Stroje na tvarováni za tepla

Stroje na tvarování za tepla jsou stroje, které vyrábějí obaly, plní je výrobky a uzavírají je. Tyto stroje se také používají k balení diagnostických a zdravotnických prostředků, které vyžadují flexibilní balení. Na lékařských zařízeních však není nic jednoduchého a existuje jen velmi málo strojů, které by s bezpečností a přesností dokázaly splnit složité a jedinečné požadavky lékařského průmyslu.

Dokonale formuje, utěsňuje a řeže balíčky

THERA, navržená společností Colimatic, je dokonalým řešením balení pro zákazníky, kteří hledají profesionální výstupy v jakémkoli typu pracovního prostředí. Spolu se zajištěním rychlé změny formátu usnadňují jeho kloubové komory údržbu a čištění. Tento model je mimořádně spolehlivý a lze jej použít k balení injekčních stříkaček, zdravotnických prostředků, zubních souprav a souprav pro pohotovost.

Rezistivní dotykový ovládací panel umožňuje použití rozhraní člověk-stroj (HMI) v každém pracovním prostředí, zatímco jeho bezpečnostní systém identifikuje nebezpečí, zastavuje provoz a aktivuje službu vzdálené pomoci, která umožňuje rychlejší reakční doby. Mezi jeho obalové technologie patří vakuum, smršťování, těsnění a úprava atmosféry (MAP).

Inovativní dizajn THERA dále umožňuje uživatelům snadno a rychle zabalit různé produkty, což umožňuje univerzálnost a flexibilitu vzorů, textur, barev a povrchové úpravy. Stroj Form Fill Seal může být také vybaven několika různými doplňky, které splňují vaše specifické potřeby, včetně tiskárny, vakuové pumpy, různých řezacích systémů, štítkovače, chladiče a automatického plnění.

VÝHODY PRO VÁS:

  • Uzavřený profil a rám z nerezové oceli vydrží drsné podmínky balení
  • Díky modulární konstrukci je změna mezi formami rychlým a snadným úkolem
  • Lze jej snadno integrovat do linek automatizovaného zpracování
  • Výrazně snižuje náklady použitím maximálně použitelného materiálu a vytvářením minimálního odpadu
  • Šikmé povrchy umožňují úplné umytí a zajišťují hygienickou a hygienickou platformu pro zdravotnické prostředky

Colimatic je výrobcem balících zařízení na balení do plastových vaniček (včetně tepelného tvarování, uzavírání, MAP a vakua) a do smršťovacích folií.