Sušička s fluidním ložem pro laboratoř

Sušení s fluidním ložem (FBD) je běžným způsobem ve farmaceutickém průmyslu pro sušení sloučenin pro dosažení požadovaného obsahu vlhkosti, stejně jako aplikace potahování nebo pojiv před dalším zpracováním před tabletovou formulací. Pro práci s výzkumem a vývojem je vyžadována sušička s fluidním ložem s úspornými velikostmi šarží, ale musí být také schopna se úspěšně zvětšit pro uspokojivou produkci v plném rozsahu.

Flexibilní sušárna s fluidním ložem/granulátor s rozšířenými vlastnostmi

Sejong Pharmatech D5L je kompaktní malý sušárna s fluidním ložem/granulátor s vlastnostmi speciálně navrženými pro laboratorní práci a zpracování malých dávek v objemech od 1 do 5 litrů.

Model D5L obsahuje jak horní, tak i spodní ramena pro maximální flexibilitu, s plně nastavitelnou regulací výšky pro oba. To umožňuje použití stroje k sušení, granulaci a potahování. Kontejner produktu je ergonomický a umožňuje rychle a jednoduše přidávat a vybírat směsi; a kapacita je plně kontrolovatelná na základě požadovaného objemu výroby. Kontejner také obsahuje vestavěný vzorkovač, který umožňuje fyzickou kontrolu průběhu cyklu při jeho běhu – ideální pro situace v oblasti výzkumu a vývoje.

Model D5L je vybaven plnofarebnou dotykovou obrazovkou s snadno čitelnými schématy pro ovládání a diagnostiku, což uživateli umožňuje sledovat všechny části cyklu. Veškerý řídicí software je plně kompatibilní s 21CFR část 11.

Výfukový systém je vybaven systémem pro sběr prachu s snadno výměnným filtračním systémem a jednotka obsahuje výkonný výměník tepla o výkonu 4,8 kW pro přesné řízení teploty.

VÝHODY:

  • Kompaktní zařízení a snadné použití – ideální pro laboratorní práci
  • Plně výškově nastavitelné horní a dolní postřikovací ramena poskytují větší flexibilitu za nižší cenu
  • Jednoduché ovládací prvky dotykové obrazovky s plne kompatibilním 21CFR část 11 pro vedení záznamů
  • Systém vzorkování pro sledování výsledků během cyklu

Sejong je zkušený výrobce vysoce kvalitních a inovativních farmaceutických strojů