Sušička s fluidním ložem pro výrobní objemy

Sušení s fluidním ložem (FBD) je běžným způsobem ve farmaceutickém průmyslu pro sušení sloučenin pro dosažení požadovaného obsahu vlhkosti, stejně jako aplikace potahování nebo pojiv před dalším zpracováním před tabletovou formulací. Pro procesy v produkčním měřítku musí být sušička s fluidním ložem robustní, snadno ovladatelná a dostatečně flexibilní, aby zajistila nepřetržitý provoz.

Suché farmaceutické sloučeniny se zvýšenou kontrolou a zkráceným časem údržby

Sušárna s fluidním ložem řady Sejong D ve výrobním měřítku je vhodná pro použití ve farmaceutickém průmyslu nebo v jakékoli situaci, kde jsou vyžadovány procesy s práškovým fluidem.

Řada D byla navržena tak, aby poskytovala robustní výrobní jednotku s nejvyšší úrovní bezpečnosti a snadnou obsluhou. Všechny ventily, těsnění, příruby a svary byly navrženy tak, aby byly odolné proti tlaku 12 barů. Ergonomické uživatelské rozhraní využívá grafické znázornění, které umožňuje jedinému operátorovi spravovat všechny aspekty nastavení, běhu a vypouštění stroje. Receptové systémy umožňují úplnou automatizaci celého procesu sušení bez zásahu uživatele.

Filtrovací systém řady D využívá pro vyčištění prachu z filtrů impulsní zpětný vzduch. To umožňuje vysoce konzistentní tok tekutin a může zkrátit dobu výroby. Pro snadnou údržbu je vestavěný naviják řízen počítačem, který umožňuje rychlou a přesnou údržbu filtrů.

Pro čištění používá řada D systém Clean in Place pomocí 3 nízkoproudých rotačních trysek, které jsou umístěny přímo uvnitř těla stroje a jsou poháněny vysokotlakým čerpadlem. To umožňuje maximální čistící výkon s nízkým průtokem vody a minimálním prostojem.

VÝHODY:

  • Robustní konstrukce, odolá tlaku 12 barů
  • Navrženo pro jednoduché použití
  • Rozmanitost kapacit až do 1000 l, aby vyhověla všem výrobním potřebám
  • Zdokonalená údržba filtrů snižuje prostoje a zvyšuje výkon fluidní vrstvy
  • Rychlé a jednoduché čištění pomocí vestavěného systému CIP

Sejong je zkušený výrobce vysoce kvalitních a inovativních farmaceutických strojů