Systém CIP pro nádrže

Technologie Clean in Place (čištění v místě – CIP) nabízí mnoho výhod, ovšem tradiční systémy jsou často nepružné. Instalací modulárního řešení CIP, které soustředí základní vybavení na jednom místě, umožňuje konstrukci kompletního systému čištění přesně odpovídajícího vašim požadavkům, což šetří čas, peníze a lidské zdroje.

Plně přizpůsobitelné vysokotlaké modulární řešení čištění v místě

S-LINE společnosti IWT Pharma je plně modulární řešení CIP pro farmaceutický průmysl určené pro přípravné zásobníky, mísidla, mixéry a zařízení pro zpracování materiálu obecně. Použití vysokých tlaků až 70 barů (1015 PSI) zajišťuje nejen mimořádný čisticí výkon, ale také snižuje množství použité vody a čisticích prostředků.

Systém S-LINE používá mycí princip jediného průchodu, tedy „single pass“. To znamená, že v systému se znovu nepoužívá žádná voda, čímž se eliminuje riziko následné kontaminace. Navzdory tomu pokročilá vysokotlaká technologie znamená, že průtok je pouze 40 litrů za minutu.

S-LINE poskytuje základní vybavení potřebné pro kompletní řešení CIP. Tento základní modul může být umístěn ve výhodné centrální poloze. Vaše požadavky na každý koncový efektor jsou pak navrženy tak, aby zajistily dokonalý soulad s vaším stávajícím výrobním prostředím i prostředky pro snadné rozšiřování a úpravy.

Lze specifikovat doplňkové moduly tak, aby poskytovaly další funkce podle vašich požadavků, včetně vzduchových jednotek s plnou filtrací HEPA pro účinné sušení, trubkového tepelného výměníku pro ohřev vody a plně automatizovaného systému dávkování chemikálií.

VÝHODY PRO VÁS

  • Základní hardware plně přizpůsobeného řešení CIP pro farmaceutický průmysl
  • Vestavěný snadno ovladatelný dotykový displej HMI s protokolováním a tiskem dat
  • Plně kompatibilní s FDA a GMP
  • Koncové efektory navržené přesně podle vašich požadavků
  • Možnost přidání systémů sušení a dávkování chemikálií, vše zajištěné z centrální jednotky

 

IWT Pharma (https://www.iwtpharma.com) poskytuje kompletní sortiment automatizovaných čisticích zařízení pro farmaceutický a kosmetický průmysl.