Systém pro filtraci vody reverzní osmózou

Při reverzní osmóze se využívá částečně propustná membrána pro odstranění nežádoucích molekul, iontů a větších částic z pitné vody. Je to důležitý proces při přípravě farmaceutické vody a čištěné vody pro injekce. Je taky velmi žádaná pro bezpečnou zdravotnickou péči, kosmetiku a pro spotřební materiál určený pro lidi i zvířata.

Systém pro filtraci vody reverzní osmózou

Zařízení BRAM-COR CROS Reverse Osmosis produkuje farmaceutickou vodu a čištěnou vodu pro injekce, která se získává úpravou vody v několik krocích. V závislosti na konkrétní aplikaci, požadované úrovni čistoty vody a zpracovávaném objemu požadovaném klientem se využívají různé procesy.

Proto jsou k dispozici různé možnosti vychytání organických látek, iontů se střední a vysokou molekulární hmotností, bakterií a pyrogenních látek způsobujících horečku. Voda pro farmaceutický průmysl a čištěná voda se filtrují přes kompozitní tenké membrány pro reverzní osmózu, čímž se zajišťuje to nejlepší vychytání kontaminujících látek.

Reverzní osmóza BRAM-COR CROS nabízí v závislosti na specifikaci pro farmaceutickou a čištěnou vodu dva různé postupy. Může se provádět recyklace skrze systém a díky ní se dosáhne vyšší úrovně čistoty a sníží se tím množství odpadní vody.

Proces je automatizovaný, přičemž kritické parametry se monitorují online. Účinný membránový systém má také provozní výhody v podobě nižší energetické náročnosti a tím i nižších provozních nákladů.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Odpovídá předpisům cSKP a úřadu FDA
  • Nejvyšší úroveň vychytání kontaminujících látek
  • Výroba farmaceutické vody a vody do injekcí
  • Online monitorování kritických parametrů
  • Hardwarová i softwarová automatizace odpovídající požadavkům GAMP

BRAM-COR (https://bram-cor.com) is developing and manufacturing water treatment systems. Also the company manufactures pharmaceutical processing, filling and packaging technology for liquid/sterile drug and viscous products.