Systém vizuální kontroly pro tablety a kapsle

Výrobci léčiv a zdravotnických produktů, kteří se zabývají perorálními pevnými produkty, jako jsou tablety a kapsle, potřebují k zajištění bezpečnosti produktu dokonalou kontrolu kvality. Přestože tradiční 2D systém kvality zajišťuje 100% kontrolu, nemusí se mu podařit identifikovat některé vady produktu. To může vést ke schválení poškozených produktů a ohrozit bezpečnost spotřebitelů. 3D systém poskytující kontrolu kvality v reálném čase ve všech 3 rozměrech celé šarže produktů nabízí spolehlivé a spolehlivé řešení.

Integrované 2D/3D řešení pro kontrolu řady tablet a kapslí

Vizuální systém Harle 2D/3D od SEA VISION identifikuje i ty nejmenší rozdíly ve velikosti, tvaru, barvě a celistvosti produktů, které kontroluje. Může kontrolovat perorální pevné produkty, jako jsou bílé a barevné tablety, nepotahované tablety a pilulky, jednobarevné tobolky a dvoubarevné tobolky.

Vizuální počítačový systém porovnává rozměry zkušebního obrazu s referenčními hodnotami a signalizuje stroji, aby vyřadil nevyhovující produkty. Může být integrován s jakýmkoliv typem počítacího, plnicího a termoformovacího stroje pro generování přesného signálu o odmítnutí produktu. Systém LED projektorů umožňuje Harle3D ovládat výšku každého produktu, který prochází pod kamerami. 3D ovládání usnadňuje identifikaci závad, jako je odvíčkovaná tableta nebo rozdrcená kapsle, které tradiční 2D systémy nemusí identifikovat, protože může být zkontrolována pouze nepoškozená strana.

Správa více produktů usnadňuje kontrolu produktů, které mohou být umístěny v různých polohách na vibračních deskách. Systém počítačového vidění poskytuje ovládací prvky v reálném čase efektivně měřitelné v milisekundách. Dodává se s uspořádáním optiky a LED osvětlovačů tak, aby vyhovovalo produktu, aplikaci, stroji a materiálu. Kompletní kontrola zabraňuje riziku záměny produktu a zajišťuje jeho bezpečnost při minimalizaci odpadu. Harle3D lze nainstalovat pouze ve spojení s Harle2D.

VÝHODY

  • Vhodné pro integraci s jakýmkoliv typem počítacího, plnicího a termoformovacího stroje
  • Kontrola vad ve všech 3 rozměrech produktu
  • 100% kontrola všech závad v reálném čase
  • Lze dále kombinovat s HarleNIRc pro chemickou kontrolu produktu
  • Systém je v souladu s nařízením FDA 21 CFR část 11

SEA Vision is a leading vision and traceability systems provider for pharmaceutical companies worldwide.