Trubkový výměník tepla

Vytápění, chlazení a temperování jsou důležité procesy při výrobě mnoha produktů ve všech průmyslových odvětvích. U nesterilní výroby musí být tepelné výměníky robustní, spolehlivé a účinné. U výroby sterilních produktů a léčiv musí řešení tepelných výměníků splňovat přísné hygienické požadavky GMP.

Zakázkové deskové a trubkové výměníky na míru pro všechna průmyslová odvětví

Společnost Ipros vyrábí řadu zakázkových a standardních tepelných výměníků vhodných pro použití v širokém spektru procesů ve farmaceutickém, chemickém, potravinářském a nápojovém průmyslu a v energetice. Jsou dobře známé díky své kvalitní konstrukci podle normy EN 13445 a direktivy PED/2014/68/EU o tlakových zařízeních a nabízí řadu konstrukcí pro různé případy použití.

Pro farmaceutická a sterilní výrobní prostředí jsou k dispozici deskové a trubkové výměníky tepla, které splňují všechny požadavky GMP/FDA. Mezi další funkce farmaceutické řady patří úplná vyprázdnitelnost na straně produktu, aseptická připojení DIN 11864 a elektrolytická povrchová úprava na Ra < 0,4 µm na straně kontaktu výrobku.

Pracovní rozsahy všech verzí zahrnují tlaky do 10 barů, teploty do 180 °C a průtoky do 30 000 litrů za hodinu.

Standardní deskové a trubkové výměníky jsou k dispozici pro vodorovnou nebo svislou montáž a mají rozměry v rozmezí od 750 mm do 3000 mm.

Standardní verze jsou k dispozici s krátkou dodací lhůtou a vynikajícím poměrem cena/výkon. Široká škála speciálních konstrukcí je k dispozici na vyžádání pro kompletně zákaznické řešení. Doplňky zahrnují plovoucí hlavy, vyšší tlaky a teploty, různé normy připojení, různé materiály, pasivaci a mnoho dalších.

VÝHODY PRO VÁS

  • Vysoce kvalitní výměníky tepla pro použití v širokém spektru aplikací včetně farmacie
  • Široká škála doplňků včetně zakázkových designů
  • Vyráběny podle norem TEMA, což zajišťuje bezpečnost a spolehlivost
  • Servis výrobce po celou životnost tepelného výměníku pro pocit klidu

Společnost Ipros (http://www.ipros.si), založena v roce 1989, je specializovaná pro návrh a vývoj procesních řešení pro mlékárenský, pivovarnický, potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl.