Univerzální mixér a vařič na omáčky

Vařiče a mixéry na omáčku byly tradičně navrženy tak, aby vyhovovaly jednomu procesu. To může znamenat, že jsou neúčinnou volbou pro výrobu více receptů. Instalací moderního, plně flexibilního stroje, který zvládne širokou škálu procesů, můžete efektivněji vyrábět řadu vysoce kvalitních produktů při zachování maximální kvality.

Plně flexibilní mixér a vařič pro širokou škálu potravinářských výrobků

MultiMix od Enoop je vysoce vyspělý mixér a vařič, který byl od samého počátku navržen tak, aby byl neuvěřitelně všestranný.

MultiMix je schopen míchat, sekat, krájet, vařit, chladit, koncentrovat, emulgovat a provádět vakuové odvzdušnění a homogenizaci. Dokáže zpracovat nejširší škálu receptů produktů.

MultiMix je vybaven vakuovým systémem, chlazením a ohřevem až na 125 stupnů Celsia, což umožňuje, aby stejný stroj zvládl celou řadu vařících úkonů.

Rychlou výměnu zajišťuje CIP systém pro rychlé a důkladné čištění. Naklápěcí miska o 90 stupňů a pneumatický dávkovací ventil umožňují rychlé a snadné vyprazdňování.

PLC Siemens s dotykovým ovládáním umožňuje jednoduché řízení. Systém správy receptů umožňuje krok za krokem programování parametrů a ukládání a vyvolání receptů. Navíc je k dispozici záznam dat kompatibilní s HACCP.

VÝHODY PRO VÁS

  • Rychlé zpracování umožňuje vysokou produktivitu
  • Plně flexibilní zpracování pro širokou škálu typů produktů a receptů, vše v jedné jednotce
  • Minimální prostoje díky systému CIP
  • Jednoduché ovládání, s manuálním, poloautomatickým nebo plně automatickým ovládáním
  • K dispozici ve velikostech od 70 do 250 litrů, aby vyhovovaly vašim přesným potřebám

Enoop vyrábí zařízení pro vinné sklepy, potravinářský, nápojový, chemický a farmaceutický průmysl a ekologii.

Filename Filetype Filesize
Brochure_Enoop_Food.pdf application/pdf 3.19 MB