Univerzální pytlovačka otevřených pytlů

Pokud potřebujete velmi přesnou pytlovačku pro balení pytlů z různých materiálů, zde je. Představujeme univerzální baličku pro pytlování otevřených pytlů s velmi rychlou možností přestavby.

Vysoce univerzální, spolehlivá a přesná pytlovačka otevřených pytlů

Baličky pro pytlování otevřených pytlů PT Chronos řady PTR-1030 mohou být přizpůsobeny pro aplikace, vyžadující plnění pytlů z různých materiálů, nastaveny na různé velikostí pytlů a různé způsoby uzavření pytlů. Jsou vybaveny dvěma roboty FANUC, jeden manipuluje s prázdným pytlem, druhý řídí manipulaci s naplněným pytlem. Využití robotů zajišťuje spolehlivost, danou zjednodušenou mechanikou a omezením počtu pohyblivých součástí stroje, a preciznost, danou prověřenou přesností.

Robot zajišťující manipulaci s prázdnými pytli může být dovybaven vizualizačním systémem, který koriguje nastavení vrchní části prázdného pytle při jeho umísťování. Tím zajišťuje dobré výchozí postavení pytle pro jeho uzavření. Stroje PTR-1030 mohou plnit jak skládané, tak polštářové otevřené pytle. K plnění lze používat papírové, PE, laminované a porézní tkané pytle. Řada pytlovaček otevřených pytlů PTR-1030 představuje nejuniverzálnější a velmi hbité pytlovačky používané v průmyslu, s velmi rychlou přestavbou velikosti pytle.

VÝHODY

  • Vysoce univerzální, spolehlivé a přesné
  • Kompaktní design a elegantní zapojení umožňují rychlou instalaci
  • Velmi rychlá přestavba velikosti pytlů
  • Všechny typy vážení čisté váhy plnění

Premier Tech Chronos (http://www.ptchronos.com/) nabízí vysokokapacitní balíci řešení do velkých pytlů (> 5 kg) včetně vážení a dávkování, pytlování, paletizace a zařízení pro zajištění nákladu pro téměř všechny druhy průmyslu.