Uskladňovací mrazák na páru kapalného dusíku

Pro biotechnologickou a farmaceutickou kryokonzervaci poskytuje skladování páry kapalného dusíku nákladově efektivní řešení tam, kde se vyžaduje skladování po kratší dobu. Mrazící zařízení s parní fází poskytují snazší přístup k uloženým vzorkům a poskytují vyšší úroveň ochrany uživatele před kontaktem s kapalným dusíkem.

Vynikající teplotní stabilita se snadným přístupem

Custom BioGenic Systems EV10 EcoVapor, mrazák na kapalný dusík, poskytuje přístup k nákladově efektivnímu a účinnému skladování kapalných dusíkatých plynů. Tekutý dusík se shromažďuje na dně mrazničky a vestavná vložka na paru umožňuje vynikající rovnoměrnost teploty v rozsahu -180 ° C. Protože v oblasti skladování není kapalina, minimalizuje rizika spojená s kontaktem s kapalným dusíkem.

Jednotka je řízena regulátorem Custom BioGenic Systems Model 2200. Tato jednotka je vybavena funkcemi duálního zobrazení teploty a funkce automatického plnění, která je plně řízena softwarem pro automatické ovládání.

EV10 je vybavena lehkým, uzamykatelným, výklopným víkem pro snadný a neomezený přístup k vzorkům. Jednotka nabízí kapacitu 45 litrů s maximální použitelnou vnitřní skladovací výškou 737 mm a vnitřním průměrem 559. Tento velkorysý rozměr kombinuje možnost uložit až 10 725 2ml lahviček pomocí 5 mini regálů.

VÝHODY:

  • Hodnota za peníze – řešení mrazení kapalného dusíku
  • Vynikající vnitřní objem pro více vzorků
  • Vyrobeno pro snadný přístup s lehkým víkem
  • Žádný tekutý dusík v oblasti skladování

Custom Biogenic Systems je celosvětový leader v návrhu a výrobě nejmodernějších laboratorních mrazniček s kapalným dusíkem, kryogenního zařízení a příslušenství.