Vakuový míchač suspenzí

Výroba vysoce kvalitních léčiv často vyžaduje míchání suspenzí a podobných roztoků. Zásadním problémem, který je trěba překonat je nežádoucí začlenění vzduchu do směsi. Začlenění vzduchu způsobuje velké problémy při zpracování a v kvalitě konečného produktu. Vzduch v produktu může
způsobovat nadměrné pěnění, zvýšené znečištění ve výměnících tepla a kavitaci v homogenizátorech. Moderní řešení vakuového míchání může tyto problémy překonat, stejně jako zajistit efektivní provoz s delšími výrobními hodinami, nižšími náklady na údržbu a bezpečným, vysoce kvalitním koncovým produktem.

Mobilní a stacionární vakuové míchací jednotky pro farmaceutickou výrobu

Sortiment vakuových míchaček od společnosti Ipros byl navržen speciálně pro farmaceutický průmysl a tyto jednotky jsou vyrobeny na míru tak, aby přesně vyhovovaly vašim výrobním požadavkům.

Konstrukce má GMP nerezový rám a k dispozici je řada vakuových míchaček s velikostí nádoby od 30 litrů do 500 litrů v mobilním formátu a od 500 litrů do 1000 litrů v pevném formátu s podporou vysokozdvižných vozíků. Díky tomu je škála vhodná pro všechny výrobní objemy.

Vakuové míchačky Ipros mohou pracovat s podtlakem až do –1 baru a lze je objednat s topnými nebo chladicími prvky a jako izolované nebo neizolované nádoby podle vašich požadavků. Všechny nádoby lze zkonstruovat pro připojení k široké škále automatizovaných, poloautomatizovaných a manuálních procesních systémů pro jednoduchou integraci.

Vakuové míchačky jsou ideální pro použití v nejnáročnějších farmaceutických výrobních prostředích a mají integrované čistitelné a sterilizovatelné přípojky energie, GMP kryty motoru i doplňků a dodávají se s panelem pro operátora a softwarem umožňujícím úplné řízení procesu. Tyto míchačky lze použít pro všechny činnosti v souladu s ATEX.

VÝHODY PRO VÁS

  • Řeší nežádoucí vzduch a pěnění suspenzí
  • Postavený plně na míru s širokou škálou možností
  • Mobilní řešení pro kapacitu nádob pod 500 litrů
  • Plně GMP nerezová konstrukce
  • Kompatibilní s ATEX

 

Společnost Ipros (http://www.ipros.si), založena v roce 1989, je specializovaná pro návrh a vývoj procesních řešení pro mlékárenský, pivovarnický, potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl.