Velkokapacitní bubnový chladič pro vytlačovanou horkou taveninu

Kontinuální velkoobjemové chlazení a vytlačování horkých tavenin vyžaduje velkou kapacitu a co největší výkonnost. Poslední generace bubnových chladičů horkých tavenin zajišťuje lepší produktivitu díky vysoce účinným chladicím systémům.

Kontinuální vysokokapacitní a účinný bubnový chladič pro solidifikaci viskózních produktů

Řada velkokapacitních bubnových chladičů BBA Innova CCC 110/140/180 je speciálně určená pro co nejúčinnější solidifikaci horkých tavenin s co největší produkční kapacitou.

Navzdory vysoké kapacitě je řada CCC výjimečná svými kompaktními rozměry, a proto je ideální pro jakékoli výrobní prostředí. Jako všechny řady CCC od společnosti BBA Innova zpracovávají tyto stroje horký produkt a válcující ho do tenkého filmu, který tuhne při styku s chlazeným bubnem, načež výsledná pevná látka se pak přivádí do drtiče.

Veškeré nerezové prvky byly navrženy pro snadný přístup a rychlé čištění, díky čemuž jednotka CCC minimalizuje dobu odstávky při výměně produktů.

Díky své produkční kapacitě 1200 kg až 2200 kg za hodinu jsou velkokapacitní bubnové chladiče CCC optimální pro zvýšení účinnosti vaší velkoobjemové výrobní linky.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Vysoká účinnost chlazení umožňuje maximální produkční kapacitu, aniž by to vyžadovalo vekou spotřebu energie
  • Uzavřená smyčka chladicí vody usnadňuje používání a údržbu
  • Nastavitelná tloušťka vrstvy bude vyhovovat vaši specifickým požadavkům
  • Snadné používání a čištění maximalizuje dobu provozu

Společnost BBA Innova (http://www.bba-innova.com) se specializuje na chladící řešení pro procesy extrakce horkých tavenin.