Velkokapacitní chladicí tunel na čokolády

Potřebujete z vaší velkokapacitní linky dostat tu nejlepší kvalitu? Nepřetržitý provoz znamená, že kvůli méně účinnému chlazení nejsou některé linky schopny vyrábět v té nejvyšší kvalitě. Standardní chladicí tunely navržené pro středně velké provozy mohou vést ke ztrátě lesku a při výrobě se ani zdaleka nedosahuje optimální chuti a lámavosti. Tento na míru stavěný velkokapacitní chladicí tunel na čokolády zajišťuje tu nejvyšší možnou kvalitu.

Výkonné chlazení pro velkokapacitní provozy zajišťující vysokou kvalitu čokolády

Chladicí tunely Aasted Nielsen jsou vyrobeny tak, aby měly vysoký chladicí výkon a zároveň maximalizovaly provozní dobu tím, že se snadno čistí a udržují. I přes svou velkou kapacitu se stroje Aasted Nielsen XXL dají zvednout z kterékoli strany a mohou tak poskytnout potřebnou flexibilitu. Desky pro vedení vzduchu jsou snadno přístupné a lze je snadno zcela odstranit, aby mohly být důkladně vyčištěny. Také kryt chladicího kompresoru byl navržen tak, aby se jednotka dala snadno čistit.

Systém XXL je k dispozici ve standardním provedení s přímým chlazením, nepřímým chlazením nebo v kombinaci obou. Odolná izolovaná konstrukce a technologie proudění vzduchu zajišťuje rovnoměrnou teplotu po celé šířce, a tudíž homogenní kvalitu.

Systém XXL je vybaven plastovými dopravníkovými pásy s atestem od amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a je určen pro ta nejnáročnější prostředí. Zároveň je určen pro velkokapacitní provozy té nejvyšší kvality.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Snadná údržba zaručující tu nejvyšší úroveň hygieny
  • Navrženo pro snadný přístup, díky kterému se snižuje doba odstávky kvůli čištění nebo servisu
  • Přímé, nepřímé i kombinované chlazení je vhodné pro všechny typy produktů, přičemž maximální rychlost vzduchu je 3,2 m/s
  • Flexibilita umožňující přidat další sekce tunelu podle požadovaných chladicích parametrů

 

Společnost Aasted (http://www.aasted.eu) vyrábí čokoládové temperovací stroje, dávkovací stroje, máčecí stroje, chladicí tunely, tyčinkové a formovací linky.