Velkokapacitní zařízení na uzavírání lahviček

Vysoká kapacita výroby léčiv dodávaných v lahvičkách a zásobnících vyžaduje vysokorychlostní uzavírací řešení. Rychlost však nesmí být za cenu přesnosti a flexibility. Moderní zařízení na uzavíraní lahviček s vysokou kapacitou jsou schopny dodávat impozantní objem při zachování kvality a životaschopnosti výrobku, s flexibilitou utěsnění se šroubovacími, lisovacími, odtrhovacími a odlamovacími uzávěry.

Rychlý, přesný, spolehlivý uzavírač pro velké objemy lahviček a zásobníků

Steriline VCM – stroj na uzavírání lahviček – byl navržen tak, aby zpracovával lahvičky a zásobníky v objemech až do 24 000 ks / h. Jeho design navazuje na trend Steriline pro menší stopu a účinnější produktové cesty. Lineární transportní systém znamená vyšší průchodnost a méně problémů s podáváním než jiné rozvržení.

Pro kontrolu kvality byla uzavírací stanice VCM zkonstruována tak, aby minimalizovala tvorbu částic a jednotka nepřetržitě monitoruje životaschopné a neživotaschopné částice. Plné monitorování a kontrola těsnicího tlaku umožňuje použití řady nádob a typů uzávěrů s dokonale konzistentními výsledky.

Provoz s lahvičkami od 2R do 100H, VCM obsahuje integrovaný systém kontroly vidění, aby bylo zajištěno, že pouze dokonale uzavřené / zastavené lahvičky přejdou na další stanici a konstrukce, monitorování a záznam je plně v souladu s požadavky cGMP, GAMP a 21CFR Part11.

Malá stopa spojená s lineárním designem znamená, že všechny oblasti stroje jsou rychle a snadno dostupné pro údržbu nebo při výměně produktu, což snižuje prostoje obvykle spojené s těmito činnostmi.

VÝHODY PRO VÁS

  • Vysoce kapacitní uzavírací a zátkovací řešení pro lahvičky, až do 24 000 ks/h
  • Monitorování kvality zahrnuje částice, těsnící tlak a kontrolu překrytí
  • Snadný přístup a lineární formát zkracují čas spojený s údržbou a přestavěním
  • Kompatibilní s cGMP, GAMP a 21CFR Part11

Steriline (https://www.steriline.it) je výrobcem specializovaným na výrobu kompletních linek pro aseptické zpracování injekčních výrobků.