Vertikální a horizontální robotická balička do sekundárních obalů

Univerzální robotická buňka k balení balíčků produktu do sekundárních obalů. Ideální pro vaky, sáčky, kartony a další typy pružných i pevných obalů, s rychlostí balení 100 balení za minutu.

Balička pro balení produktů horizontálně do sekundárních obalů

Swing Machine (HVP) společnosti BluePrint Automation je celosvětově nejuniverzálnější robotická buňka sloužící k balení ležících i stojících produktů do krabic, bedýnek či jiných sekundárních obalů. Systém je navržen tak, aby poskytovat maximální možnou flexibilitu a univerzalitu, je vhodný pro vaky, sáčky, kartóny a další typy flexibilních i pevných obalů.

Několik příkladů produktů, které mohou být zpracovávány tímto balícím zařízením: zákusky, čerstvá zelenina, saláty, krájený sýr, cukr, káva, oříšky, koření a mnoho dalších. Tato vertikální a horizontální robotická balička pracuje rychlostí přibližně 100 balení za minutu s jednoduchým dopravníkem, a až 300 balení za minutu s využitím Smart-Track.

VÝHODY

  • Rychlá přestavba z horizontálního produktu na vertikální bez použití nástrojů
  • Univerzální – umožňuje zpracovávat balíčky i kartony na jednom stroji
  • Snadné řízení robotického pohybu pomocí ovládacího rozhraní (programovatelné)

BluePrint Automation (BPA) je výrobcem paltetizérů, primárních a sekundárních balících strojů pro různé druhy potravin, petfood, farmaceutické výrobky, prášky a mnoho dalších produktů.