Vibrační sito pro separaci kapaliny a pevných látek

Mnoho průmyslových procesů vyžaduje účinné oddělování pevných látek od směsi kalů, včetně chemického, zemědělského a potravinářského zpracování. Sita, které používají jemné sita nebo sítě, mohou být použity k účinnému odstranění pevných látek z tekutin a nejúčinnější jsou schopny používat vibrace, aby udržovaly materiál sita bez blokád.

Cenově efektivní separace pevných látek s robustní konstrukcí

S rodokmenem starším 20 let Virto C-Line VLB vibrační sito nabízí spolehlivost a výkon při separaci kapalin a pevných látek v celé řadě průmyslových aplikací.

Vibrační mechanismus řady VLB je navržen tak, aby síť sita zůstala bez zbytků, což umožňuje udržovat jednotku v neustálém provozu a zvyšovat produktivitu.

Navržený a vyrobený z extrémně robustní konstrukce z nerezové oceli AISI 304, řada C-Line VLB dokáže vyrábět vysoké odstředivé síly až do 2200 kg, což zajišťuje vysoký výkon.

Hmotnost může být nastavena tak, aby umožnila materiálu zůstat na okách déle, aby se dosáhlo účinnějšího sitování. Tento konstrukční přístup minimalizuje prostoje při čištění.

Konstrukce umožňuje rychlé odstranění odmítnutého materiálu nad síť, s dalšími zvýšeními výkonu a prodlužuje životnost sítě.

Modely jsou k dispozici v nejrůznějších velikostech a s jedním nebo dvěma sitovacími plošinami, které splní vaše potřeby.

VÝHODY:

  • Robustní konstrukce pro dlouhou životnost a zvýšenou odstředivou sílu
  • Široká škála ok z nerezové oceli, nylonu, polyesteru, polyuretanu a vysoce odolné oceli, která
  • vyhovuje vašim přesným požadavkům
  • Vysoce výkonný elektrický vibrační motor s plnou ochranou IP65 pro odolnost
  • Cenově efektivní vyvažovací řešení pro celou řadu aplikací