Více hlavový stroj na zavírání víček

Pro samostatné uzavírání lahví až do objemu 2,5 litru potřebujete robustní a flexibilní stroj s vysokou rychlostí a přesností. Používané v průmyslu nápojů a chemikálií musí být zavírač lahví spolehlivý a rychlý a pro maximální flexibilitu musí být schopna zvládnout řadu zavírání.

Plně automatizovaný samostatný kryt pro lahve do 2,5 litru

Řada strojů Cap Multi-Head EFM nabízí maximální flexibilitu spolu s působivým výkonem. Tyto zcela nerezové stroje jsou vybaveny funkcí Siemens PLC a plně dotykovými ovládacími prvky pro přesnost a snadné použití. Použití standardizovaných komponentů v celém rozsahu od vysoce kvalitních výrobců zvyšuje životnost a snižuje prostoje při údržbě. Třídiče s gravitačním krytem a magnetickou krouticí hlavou zajišťují vysokou spolehlivost.

S víceúčelovým sortimentem EFM je možné manipulovat s širokou škálou typů uzávěrů, včetně šroubových uzávěrů, push ons, nevákuových závitů a bezpečnostních uzáverů, zahrnuje varianty, které jsou schopné pracovat od 4 000 lahví za hodinu až po 9 000 lahví za hodinu s jednotkou s 8 hlavami.

Flexibilní možnosti zahrnují šroubovací přísuv, druhou třídičku pro extrémně rychlé přechody, ověření točivého momentu a systém detekce a odmítnutí pro úplné ověření uzávěrů. Jednotky jsou také k dispozici s volitelným balíčkem vzdálené podpory přímo od výrobce.

VÝHODY:

  • Je schopen zvládnout širokou škálu typů uzávěrů
  • Může být konfigurován pro extrémně rychlé přechody
  • Kapacita až 9 000 lahví/h
  • Vysoce kvalitní standardizované komponenty jako Siemens, Festo, Stick, atd., pro dlouhověkost a výkon
    Volitelný balíček vzdálené podpory výrobce

EFM Machinery je holandská výrobní firma a odborník na plnění, zakrývání, značení, obalování, kartonážní stroje pro lahve a hrnce v různých odvětvích.

Filename Filetype Filesize
EFM Multi head capper.pdf application/pdf 0.14 MB