Vícefrekvenční síto pro separaci obtížných částic

Oddělení částic v obtížně zpracovatelných materiálech pro procesy v potravinářském a chemickém průmyslu může být neúčinné a časově náročné. Využití vibrační technologie pro prosévání takových materiálů poskytuje výrazně lepší výkon a nejnovější technologie znamenají ještě větší produktivitu.

Patentované vibrační technologické síto pro maximální výkon

Kruhová řada Virto X-Line byla speciálně navržena pro manipulaci s obtížnými materiály se zvýšeným výkonem oproti tradičním vibračním sítím.

Jednoduchá kazeta (CS) nebo dvoupodlažní jednotka (CD) je kruhová X-Line přizpůsobena Vašim specifickým požadavkům a nabízí se ve třech odlišných velikostech o průměru od 650 mm do průměru 1200 mm.

CS používá patentovaný systém vyvinutý výrobcem známým jako MFVexcite. Tato technologie převádí tradiční jednofrekvenční kmitání do vícefrekvenčního pohybu. Díky tomuto vývoji dosahuje materiálové zrychlení přenášené na síť 500G místo 5G dodávaného standardními sitami. To znamená špičkovou výkonnost až 99% čistoty částic v materiálech, které jsou obtížně (nebo tradičně nemožné) sitovat, lepivé, abrazivní nebo aglomerující.

Vyrobeno podle nejvyšších standardů kvality, je nabízeno v nerezové oceli s mnoha doplňky, jako jsou kryty motorů, různé typy připojení, stojany, pneumatický zvedací systém, čistící systémy na místě a čištění plynu. Všechny součásti kontaktů lze přizpůsobit zrcadlovým leštěním.

Protože využívá dva motory pracující v synchronizaci při nižších rychlostech, CS používá méně energie než tradiční vibrační síta, což snižuje provozní náklady a zvyšuje životnost.

VÝHODY:

  • Špičková kapacita a efektivita sitování s čistotou částic 99%
  • Umožňuje skenovat nejtěžší materiály, včetně lepkavých, abrazivních a jemných
  • Spotřebuje méně energie než standardní jednotky s prodlouženou životností oka pro nižší provozní náklady
  • Široká škála možností přizpůsobení vašim přesným požadavkům
  • Snižuje náklady na proces eliminací odpadu