Vkládací koše pro myčku GMP

K zajištění dokonalého vyčištění kontaktních součástí musí být umístěny v myčce GMP tak, aby bylo zaručeno opláchnutí i těch nejskrytějších oblastí. S výjimkou těch nejjednodušší součástí nestačí jen je do myčky naskládat. Plně přizpůsobený koš myčky zajišťuje nejen dokonalé očištění všech typů součástí, které přicházejí do styku s produktem, ale také maximalizuje propustnost myčky a snižuje prostoje zkrácením čisticích cyklů.

Zakázkové koše do myčky GMP pro maximalizaci výkonu a účinnosti čištění

Koše IWT Pharma jsou navrženy na míru podle vašich požadavků. Technici provádějí podrobné studie všech dílů, které je třeba mýt, aby zkonstruovali optimální koše vhodné pro všechny typy předmětů – od bubnů přes hadice až po jehly, děrovače, razidla a další.

Klíčovými prvky konstrukce zákaznických košů jsou optimální čisticí výkony zajišťující, že každý výrobek je možné zcela a důkladně omýt bez ohledu na jeho tvar nebo konstrukci; maximalizace propustnosti, optimalizace každé dávky, aby se snížily prostoje související s mytím dílů; intuitivní vkládání umožňující operátorům rychle a snadno umístit díly bez složitých úkonů.

Vkládací koše jsou vyrobeny výhradně z AISI 316L s plně zavařeným potrubím ASME-BPE pro distribuci mycího roztoku kolem dílů. V zájmu snadného použití a zrychlení činnosti používají spoje od koše k myčce patentované rychlospojky.

VÝHODY PRO VÁS

  • Zakázková konstrukce zajišťuje dokonalé, opakovatelné výsledky čištění i těch nejsložitějších dílů
  • Počítačově modelovaný průtok vody pro zajištění optimálního omývání a oplachování
  • Maximalizuje průchodnost, optimalizuje počet dílů na jeden mycí cyklus
  • Kompatibilní s myčkami kontaktních součástí COP IWT Pharma řady 200 a 300

 

IWT Pharma (https://www.iwtpharma.com) poskytuje kompletní sortiment automatizovaných čisticích zařízení pro farmaceutický a kosmetický průmysl.