Vstupní stroj HFFS pro ploché sáčky

Tradiční stroje pro horizontální plnění a zatavování pro maloobjemovou výrobu jsou často vázány na jediný typ sáčku, pro jehož plnění byly navrženy, což omezuje jejich flexibilitu a snižuje ekonomickou výhodnost. Vstupní stroje navržené tak, aby mohly plnit nejrůznější typy sáčků, mají velkou přidanou hodnotu a rychlejší návratnost investice.

Flexibilní stroj pro balení pevných hmot a kapalin do plochých sáčků

Stroj Bossar Packaging B1400 je jedinečný univerzální stroj HFFS navržený pro formování nejrůznějších plochých sáčků a jejich plnění tekutinami nebo pevným obsahem.

B1400 má robustní konstrukci a využívá tradiční transportní krokovací systém poháněný mechanicky vačkami. Tím je zaručena vysoká úroveň spolehlivosti spojená se snadnou údržbou a nastavením Výborně navržený mechanický pohonný systém má provozní hladinu hluku menší než 80 dB.

B1400 lze vybavit až dvěma plnicími stanicemi, které zajišťují kapacitu až 220 sáčků za minutu. Ve standardní konfiguraci může B1400 plnit 110 sáčků za minutu, přičemž plnicí objem je až 400 cm3.

U B1400 je nejsilnější stránkou flexibilita. Tento stroj může vyrábět sáčky zatavené ze 3 nebo 4 stran, dvojité sáčky, ploché sáčky s eurootvorem nebo naznačenou perforací, ploché sáčky s částečným tvarem nebo sáčky pro vlhčené ubrousky.

Stroj B1400 obsahuje chytře navrženou stanici pro napínání sáčků a otevírá je do co nejširší polohy, a tím je plnění rychlejší.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Plnění nejrůznějších sáčků pouze jedním strojem
  • Systém pro širší otevření sáčku umožňuje vyšší rychlost plnění
  • Možnost použít dvojitý provoz s kapacitou až 220 jednotek za minutu
  • Robustní mechanická konstrukce zaručuje dlouhou životnost a kratší dobu odstávek
  • Plnicí objem až 400 cm3

 

Bossar designs and manufactures a wide range of HFFS packaging machines featured full-servo control system.