Vybírací hydraulický systém pro sila

Materiály bez přirozené tekutosti je těžké odstraňovat ze sil i při působení gravitace. Například vláknité, mokré, práškové nebo lehké materiály se odstraňují nerovnoměrně, jsou u nich velké ztráty nebo blokují výpust. Díky tomuto modernímu systému pro vyprazdňování sil můžete účinněji extrahovat i problematické materiály.

Vybírací systém s hydraulicky poháněným šroubem pro čištění sil

Systém Morillon Hydrascrew využívá hydraulickou převodovku k pohonu Archimédova šroubu. Šroub je přímo poháněn hydraulickým motorem a čistí dno buňky v rádiu 360º a zajišťuje extrakci produktu na principu „první dovnitř, první ven“.

Díky hydraulickému pohonu namísto elektrického je systém Hydrascrew spolehlivější a má větší krouticí moment při nízkých otáčkách, a díky tomu může transportovat veškeré druhy materiálů.

Extrakční systém lze modifikovat podle průměru sila (od 2 do 25 metrů) a podle složení skladovaného substrátu, přičemž výstupní rychlost je 20 až 450 m3 za hodinu.

Startovací systém Morillon zajišťuje, že díky extrémně velkému krouticímu momentu může šroub pracovat v jakékoli pozici, dokonce i ve zcela zaplněných silech. Na parkovací pozici nejsou kladeny žádné požadavky, což zjednodušuje používání systému a zvyšuje jeho účinnost.

Systém je k dispozici v nejrůznějších konfiguracích, aby se dal použít ve všech typech sil, včetně sil s kónickým dnem a s konfigurací „in-beam“ pro prostředí s drsnými substráty.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Hydraulický pohon zajišťuje vysokou spolehlivost, nízké nároky na údržbu a dlouhou životnost, což zvyšuje návratnost investice
  • Regulace rychlosti bez ztráty účinnosti a bez přehřívání chrání produkt i jednotku
  • Modifikovatelný šroub je vhodný pro všechny druhy sil
  • Šrouby navrhneme konkrétně pro váš produkt, aby se maximalizovala účinnost provozu