Vysokokapacitní plnička kapslí

V nejvyšším objemu farmaceutických výrobních prostředí musí být plnění kapslí velmi přesné a současně zvýšená výkonnost, aby se zlepšila efektivita. Zařízení, které je navrženo tak, aby minimalizovalo prostoje, je zvláště důležité při výrobě většího rozsahu.

Nejvýkonnější plnička kapslí pro velkokapacitní výrobní linku

Řada Sejong Pharmatech F180 je velkokapacitní řešení pro plnění kapslí s prvotřídními funkcemi, které může pracovat až na 184 000 jednotek za hodinu.

Vlastní pohonný systém byl navržen tak, aby nabízel maximální rychlost a výkon a zároveň minimalizoval údržbu díky sníženým vibracím. Kromě toho modulární povaha systému umožňuje rychlou a přímočarou výměnu jednotlivých komponentů a udržuje prostoje na minimu.

Další inovace zahrnují poskytování automatizovaného systému pro odstranění zaseknutých kapslí. Použitím vysokotlakého vzduchu lze stroj samočinně očistit bez nutnosti demontáže, čímž ušetříte drahocenný čas.

Vzhledem k tomu, že zvýšená rychlost nesmí vést ke snížení kvality, je F180 vybaven 5-stupňovým kompresním lisovacím systémem, který zajistí optimální plnění kapslí i při nejvyšších rychlostech.

Komplexní funkce AWC (automatická kontrola váhy) odmítne všechny dávky, které nejsou vyplněny v rámci tolerance, a automaticky odmítne taky všechny vadné kapsle, které nebyly zcela uzavřeny, nebo kde bylo poškozeno pouzdro kapsle.

Aby bylo možné splnit vaše přesné potřeby a nabídnout plnou flexibilitu, je F180 schopen zvládnout širokou škálu zapouzdřených typů dávek, včetně prášků, pelet a tablet. Může také plnit kapsle se směsí těchto dávek, což umožňuje prostor pro výrobu velkého množství výrobků.

Řídicí systém je plně kompatibilní s 21CFR část 11, s grafickým ovládacím dotykovým displejem pro snadné ovládání a sledování výkonu.

VÝHODY:

  • Vysokokapacitní stroj pro náročné výrobní linky, které naplní 184 000 jednotek za hodinu
  • Snížená údržba napájecího vedení minimalizuje údržbu a prostoje
  • Automaticky odstraňuje uvíznuté kapsle bez zásahu obsluhy
  • Vynikající přesnost díky pokročilému systému AWC s automatickým odmítnutím
  • Plně kompatibilní grafický kontrolní a záznamový systém, který je kompatibilní s 21 CFR část 11

Sejong je zkušený výrobce vysoce kvalitních a inovativních farmaceutických strojů