Vysokokapacitní vážení sypkých materiálů

Zařízení pro kontrolní vážení při přejímce a odesílání sypkých materiálů v továrnách, skladech apod. Spolehlivé v kontinuálním provozu.

Bezproblémové a vysokokapacitní vážení sypkých materiálů

Řada vážících zařízení W SERIES pro vážení sypkých materiálů společnosti PT Chronos pro kontrolní vážení sypkých materiálů při jejich přejímce a odesílání. Stroj s vysokou přesností vážení, velkou výkonností a spolehlivostí. Tyto elektronicky ovládané váhy jsou určeny k využití při zpracování obilí, v potravinářském průmyslu, v továrnách, ve skladech apod.

Výstup zařízení závisí na velikosti zásobníku pro vážení. Velikost tohoto zásobníku může být až do hmotnosti vážení 10 tun. Stroje jsou vyráběny z nerezové oceli a jsou prachotěsné. Přísun materiálu a vážící zásobník jsou vybaveny pneumaticky ovládanými branami (zdvojenými). Zásobník je opatřen kontrolním okénkem a rámem pro umístění kalibračních závaží.

VÝHODY

  • Vysoká výkonnost
  • Přesné a spolehlivé
  • Konstruována pro příjem a odesílání sypkých materiálů
  • Váha je prachotěsná

Premier Tech Chronos (http://www.ptchronos.com/) nabízí vysokokapacitní balíci řešení do velkých pytlů (> 5 kg) včetně vážení a dávkování, pytlování, paletizace a zařízení pro zajištění nákladu pro téměř všechny druhy průmyslu.

 

Filename Filetype Filesize
PT Chronos W series brochure.pdf application/pdf 0.78 MB