Vysokorychlostní automatická plnička tub

Pro velkoobjemové linky, které plní farmaceutické, kosmetické nebo potravinářské produkty do kontejnerů s vysokou rychlostí, nesmí docházet k ohrožení přesnosti plnění a kvality utěsnění. Vysoce výkonné zařízení na plnění tub úspěšně odpovídají výkonu s kvalitou a využívají řadu technologických pokroků, které zajišťují maximální efektivitu a rychlou návratnost investic.

Nejrychlejší vysoce výkonná plnička tub na světě s vyspělými funkcemi

Řada TFS-80 od IWK je vysoce výkonné plnicí zařízení nové generace, které je nejvhodnější pro velké výrobní prostředí. Obsahuje až 24 plnicích stanic, které zvládnou tuby o průměru 22 až 40 mm a mohou přesně dávkovat dávku od 2 ml do 220 ml produktu, až 750 tub za minutu.

Řada TFS-80 je oficiálně nejrychlejší plnička túb na světě, a její kontrola hmotnosti a systém řízení jakosti zaručují přesnost a výrazně snižují přeplnění tub. Použitím chytrého modulárního návrhu mohou být plnicí stanice dodatečně vybaveny pro maximální flexibilitu, takže pro vývoj nových obalů nebo typů výrobků je budoucí rozšíření jednoduchý.

Protože pracuje s tak vysokým výkonem, Řada TFS-80 byla navržena pro spolehlivost a efektivitu. Mnohé tradiční mechanické akce, které byly zastaralé, jsou nahrazeny díky použití servopohonů v celém rozsahu. Moderní ložiska s centrálním mazacím systémem umožňují dlouhé servisní intervaly, což snižuje náklady na údržbu.

Pro výrazně snížené prostoje způsobené změnami produktu se používají systémy rychlé výměny. Nové parametry pohybu se automaticky nastavují pomocí servopohonů v případě změn produktu. Panel HMI s dotykovým displejem umožňuje rychlou a snadnou obsluhu a umožňuje jednoduché sledování používaného zařízení. Přístup k internetu umožňuje dálkovou diagnostiku, což dále snižuje výpadky.

Navzdory vysokému výkonu Řada TFS-80 byla navržena tak, aby byla co nejkompaktněji zabudovaná do nejmenšího tvaru, což poskytuje maximální flexibilitu, pokud jde o vlastní instalaci.

VÝHODY PRO VÁS

  • nejrychlejší stroj na plnění tub na světe
  • přesnost a výkon zaručené palubním kontrolním a kvalitativním systémem
  • servo pohony redukují spoléhání na tradiční mechanické stroje, prodlužují servisní intervaly a zvyšují spolehlivost
  • široký sortiment doplňkových modulů umožňuje efektivní přechod na různé výrobky
  • jednoduché ovládací prvky obsluhy se vzdálenými procesy, a diagnostickými a servisními funkcemi