Vysokorychlostní gravitační balička do sekundárních obalů

Balička pro vysokorychlostní vertikální balení sáčků, ideální pro balíčky zmrazených potravin, jako jsou např. zmrazené produkty z brambor a jiné hluboce zmrazené potraviny, vhodná je také pro zpracování křehkých produktů.

Vysokorychlostní balička zmrazených a křehkých produktů

VP/F III společnosti BluePrint Automation je gravitační balička s vysokou rychlostí vertikálního balení sáčků. Ideální pro balíčky zmrazených potravin, jako jsou např. zmrazené produkty z brambor a jiné hluboce zmrazené potraviny, a také pro zpracování křehkých produktů. Jedná se univerzální zařízení, schopné zpracovávat papírovou lepenku a umělohmotné vaky, a to se stejnou efektivitou. Vzhledem k tomu, že přesun ve stroji neprobíhá velkou rychlostí, je produkt v obalu rozložen rovnoměrně.

Balička s vhodnou rychlostí balení 60 vaků za minutu při seřazení produktu v 1 řadě, a až to 90 vaků za minutu při seřazení produktu ve více řadách. Vysokorychlostní gravitační balička, vhodná pro zpracovávání široké škály pružných i trvanlivých obalů.

VÝHODY

  • Zvýšená kapacita
  • Stejná kapacita pro obaly z papírové lepenky a umělohmotné obaly
  • Šetrné nakládání s produktem
  • Vhodná pro vaky a širokou škálu pružných i hrubých obalů

BluePrint Automation (BPA) je výrobcem paltetizérů, primárních a sekundárních balících strojů pro různé druhy potravin, petfood, farmaceutické výrobky, prášky a mnoho dalších produktů.