Vysokorychlostní plnič čokolády

Potřebujete zpracovávat velké množství produktů? Například pro formy, dlouhé plněné výrobky, karamely, přísady, tukové hmoty, chipsy a další? A potřebujete je zpracovávat rychle a ve velkých objemech, aniž by to bylo na úkor kvality? Tradiční plniče mívají vyšší rychlost a větší objem na úkor přesnosti a kvality. Potřebujete moderní vysokorychlostní plnič čokolády, který zvládne zpracovat jakoukoli hmotu, kterou potřebujete, a přitom pokaždé dosáhnout dokonalého výsledku?

Vysokorychlostní, velkoobjemový, vysoce přesný plnič čokolády

Díky moderní konstrukci se prostřednictvím typu SE14 ve výrobě čokolády dosahuje větší výrobní kapacity. Společnost Aasted vyvinula lehký, agilní a snadno čistitelný systém SE14, aniž by to bylo na úkor rychlosti, flexibility a kvality. Systém má zároveň nižší spotřebu.

Plnič SE14 umí zpracovávat příměsi o velikosti až 30 mm, čímž se otvírá celá řada nových možností pro nejrůznější receptury.

Stroj SE14 pracuje rychlostí 40 cyklů za minutu, čímž zajišťuje vysokou rychlost bez jakéhokoli omezení přesnosti nebo kvality. Maximální kapacita 12 000 kg za hodinu znamená větší množství výrobků za kratší dobu.

Plnič SE14 byl sestrojen v kvalitě, kterou je firma Aasted pověstná, a může zpracovávat vše, co potřebujete – karamel, studené lisy FrozenCone, pevné formy, vícebarevné produkty, one-shoty, příměsi, chipsy, tukové náplně – a to v designu, díky němuž je čištění stroje snazší než kdy dřív.

Flexibilitu stroje můžete ještě víc rozšířit díky různým doplňkům, jako jsou vícenásobné násypky, třesací násypky a vestavěné zvedání forem.

Plnič E14 je nyní k dispozici i v provedení s C-rámem, který lze snadnou přesouvat a dá se tak používat v prostředí, kde se vyžaduje naprostá flexibilita.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Vysoká rychlost i kapacita bez omezení kvality a přesnosti
  • Lehčí provedení znamená snazší manipulaci a nižší spotřebu energie, a tudíž úsporu nákladů
  • Zpracuje velké přísady o rozměru až 30 mm a razantně tak rozšiřuje sortiment receptur
  • Odpojitelné násypky a plnicí součásti zkracují dobu přípravy mezi jednotlivými směnami nebo při výměně produktů

 

Společnost Aasted (http://www.aasted.eu) vyrábí čokoládové temperovací stroje, dávkovací stroje, máčecí stroje, chladicí tunely, tyčinkové a formovací linky.