Vysokotlaký elektrický laboratorní homogenizátor

Je velmi důležité, aby se malé jednotky na experimenty mohly měnit s přesností 100%. Snadnost použití, spolehlivost a jednoduchá údržba znamená vyšší efektivitu práce a rychlé čištění a vhodnost pro hygienické použití zvyšují flexibilitu a zlepšují návratnost investic.

Cenově výhodný homogenizátor se spolehlivým a konzistentním procesem výzkumu a vývoje

Nano DeBEE je lídrem na trhu v laboratorních homogenizátorech. Navrženo pro maximální flexibilitu, Nano DeBEE může být použito pro řadu postupů včetně přerušení buněk, redukce velikosti částic, nano / mikro emulze a nano / mikro disperze. I přes minimální velikost vzorku pouhých 5 ml jsou výsledky získané z DeBEE 100% škálovatelné pro výrobní procesy.

Nabízí vynikající hodnotu za peníze, Nano DeBEE může pracovat až na tlak 45 000 PSI a přesto se snadno čistí a udržuje a je vhodný pro sanitární aplikace, pokud je to nutné. Dalším velkým přínosem je, že společnost DeBEE poskytne školení nového personálu po celou dobu životnosti výrobku.

VÝHODY:

  • Určeno pro laboratoř, minimální velikost vzorku je pouze 5 ml
  • Plně přizpůsobitelné pro dobu trvání procesu, tlak, průtok a sílu
  • Jednoduché čištění a údržba
  • 100% záruka zvětšení

BEE International je celosvětový dodavatel vysokotlakých homogenizátorů pro farmaceutický, biotechnologický, chemický, kosmetický a potravinářský průmysl.