Vysokotlaký pilotní homogenizátor

Biotechnologické a farmaceutické vývojové programy často vyžadují míchací metodu, která dosahuje jak redukce velikosti částic, tak i úplnou lýzu buněk. Při pilotování výrobních systémů je zásadní, abyste měli naprostou kontrolu nad tlakem, aby vyhověli všem typům buněk, a výsledky testů jsou úplně škálovatelné až do úplné produkce.

Vysokotlaký homogenizátor nabízí všechny konfigurace

DeBEE 2000 je kompletní pilotní řešení pro vysokotlakou homogenizaci ve velmi kompaktním formátu. Díky uživatelsky nastavitelné regulaci tlaku od 5 000 do 45 000 psi je jednotka vhodná pro širokou škálu farmaceutických a biotechnologických aplikací a její modulární konstrukce znamená nižší náklady na údržbu a opravy.

Tato pilotní jednotka také nabízí širokou škálu možností, která vyhovují všem procesním a rozpočtovým požadavkům, včetně Dual Feed, Dual Jet, řízení kavitace, střihu a nárazu a sekundární doplňkové náplně pro syntézu částic.

Řídicí jednotka PLC a dotyková obrazovka HMI poskytují jednoduché monitorování a jednotka je navržena tak, aby byla snadno čistá (čistá na místě) a přenosná.

VÝHODY:

  • Zaručené rozšíření od výzkumu a vývoje až po výrobu
  • Množství možností a doplňků před a po zpracování
  • Modulární konstrukce pro snížení nákladů
  • Plná kontrola nad tlakem
  • Schopnost nepřetržitého provozu pro použití v drobném průmyslu

BEE International je celosvětový dodavatel vysokotlakých homogenizátorů pro farmaceutický, biotechnologický, chemický, kosmetický a potravinářský průmysl.