Vysokotlaký průmyslový homogenizátor

Pro každý průmyslový farmaceutický proces, který se spoléhá na vysokotlakou homogenizaci, je důležité, aby použité zařízení bylo dostatečně robustní, aby zvládlo požadavky na nepřetržitý provoz. Navíc moderní výroba vyžaduje vysokou úroveň řízení a automatizace procesů, stejně jako bezproblémovou integraci s řízením zařízení a poskytuje výsledky, které uspokojují nejvyšší regulační požadavky.

Homogenizátor nabízí nejvyšší úroveň automatizace, shody a kapacity

Řada DeBEE 4000 je špičkovým řešením homogenizace společnosti BEE pro vysoce výkonné situace. Je navržen tak, aby dosáhl nejlepších výsledků co nejúčinněji. DeBEE 4000 využívá patentovanou technologii homogenizace pro neporovnané výsledky a hydraulicky poháněná vertikální zesilovací čerpadla s pomalým zdvihovým poměrem pro zajištění vyššího tlaku a vyšší intenzity procesu s nižšími náklady na údržbu.

Zařízení DeBEE 4000 s PLC s programem HMI na míru a plnofarebnou dotykovou obrazovkou nabízí snadný přístup k několika funkcím včetně režimů zabezpečení a autorizací, integrace s ovládacími prvky zařízení pomocí shromažďování dat v síti a dynamické vizuální schémata pro okamžitý stav systému a parametry komponent.

DeBEE 4000 má plně sanitární dizajn, který je ideální pro farmaceutickou a biotechnologickou výrobu, stejně jako pro použití v chemickém průmyslu.

VÝHODY:

Vyrovnaný pro splnění kapacitních, procesních a regulačních požadavků
Navrženo pro efektivní a nepřetržitý provoz 24/7
Vhodný pro mikro a nano emulze a disperze
Modulární konstrukce pro snížené náklady na údržbu
Barevná dotyková obrazovka s režimy v reálném čase a údaji o výkonu

BEE International je celosvětový dodavatel vysokotlakých homogenizátorů pro farmaceutický, biotechnologický, chemický, kosmetický a potravinářský průmysl.