Vysokoúčinný balící stroj s dokonalou kvalitou sáčků

Stroj pro plnění a svařování s kontinuálním pohybem Rovema BVC je určen pro maximální výstupní výkon. Stroj je vybaven detekcí produktů Sense & Seal a vysokou kvalitou těsnící technologie Premiumseal také při vysokých rychlostech. Výsledkem je velmi vysoká efektivita stroje při současném dosažení dokonalé kvality vaku. Produktová oblast je přísně oddělena od oblasti pohonu, což zaručuje, že stroj splňuje i ty nejpřísnější hygienické požadavky. Kromě toho lze stroj snadno a rychle čistit.

Ideální pro různé atraktivní formy balení

Stroj může zpracovávat téměř všechny mono a laminátové obalové materiály různých tloušťek, které umožňují výrobu různých typů pytlů.

V závislosti na obalovém materiálu mohou být stroje BVC vybaveny různými druhy utěsnění, jako je tepelné utěsnění, impulsní svařování pro PE filmy nebo ultrazvukové těsnění.

Přídavná zařízení pro výrobu stylu s tahem, jako je Stabilo Seal nebo doypack, stejně jako tiskárny, labelery a aplikátory pro systémy pro opětovné uzavření nebo zipy, mohou být integrovány způsobem šetřícím prostor. Balení určuje strojní zařízení.

VÝHODY:

  • Vysoká účinnost a redukce prostojů díky detekci produktu Sense & Seal
  • Spolehlivá ochrana produktu prostřednictvím Premiumseal
  • Ideální pro různé aplikace
  • Programovatelná těsnicí síla a hygienická konstrukce bez dutin nebo profilů
  • Snadné a rychlé čištění, protože oblast produktu je oddělena od oblasti pohonu
  • Intuitivní, snadno srozumitelné ovládání, uživatelské rozhraní