Základní komorová myčka

Při čištění menších produktů, které přicházejí do styku s plnicími nebo lisovacími prvky používanými při výrobě kosmetiky, nutraceutik nebo neregulovaných léčiv, se často objevuje požadavek na myčky plně odpovídající normám FDA/GDP. Výběrem vysoce kvalitní, základní komorové myčky můžete zajistit nejlepší možné výsledky čištění ve vysoce nákladově efektivní jednotce, která zaručí rychlou návratnost investic.

Výjimečný čisticí výkonnost pro malé součásti v kontaktu s produktem

Komorová myčka 650C od společnosti IWT Pharma je kompaktní myčka určená pro nejvyšší kvalitu čištění menších kontaktních dílů z farmaceutických nebo kosmetických plnicích a lisovacích linek. Kompaktní rozměry a možnost „celopodlahové“ instalace díky rozvodné elektrické skříni s přístupem zepředu ji činí ideální pro nové i stávající zařízení.

Plně automatizovaný uzavřený čistící proces poskytuje nejvyšší možnou výkonnost a odstraňuje rizika spojená s bezpečností a ochranou zdraví při ručním mytí. Jednoduchá obsluha jedním operátorem s intuitivním dotykovým displejem HMI nabízí úplnou kontrolu nad typem vody, teplotou a použitím detergentů.

Komorová myčka 650C byla navržena s ohledem na flexibilní instalaci a snadnou údržbu. Všechny klíčové komponenty jsou snadno přístupné přes sklopný čelní panel, včetně 2 nádrží na mycí prostředek. Zepředu obsluhovaná mycí komora ve střední výšce činí vkládání a vykládání zákaznických mycích košů bezpečným a rychlým procesem pro jednoho operátora, což zvyšuje průchodnost a efektivitu mycích cyklů.

Mycí komora je vyrobena výhradně z nerezové oceli a jejím hlavním prvkem je technologie oscilačních rozstřikovacích ramen IWT pro dosažení optimální čisticí výkonnosti. Ačkoliv je navržena pro neregulované použití, komorová myčka 650C je vybavena kompletním reportováním cyklů s exportem dat přes USB, což zajišťuje opakovatelnost a plnou sledovatelnost procesu.

VÝHODY PRO VÁS

  • Perfektní pro malé/střední díly v kontaktu s produktem
  • Ideální pro instalaci do nových nebo stávajících linek díky možnosti celopodlahové instalace
  • Vyměnitelné zákaznické vkládací koše pro dokonalé čištění
  • Jednoduché, rychlé a bezpečné použití i údržba
  • Volby elektrického nebo parního ohřívání podle vaší stávající infrastruktury

IWT Pharma (https://www.iwtpharma.com) poskytuje kompletní sortiment automatizovaných čisticích zařízení pro farmaceutický a kosmetický průmysl.