Zařízení na dezinfekci osiva

Je nezbytné dezinfikovat semena, abyste eliminovali bakteriální infekce a chránili je před těmito infekcemi při skladování nebo během raného růstu. Spolu s ochranou plodin může správná dezinfekce semen také vést ke zvýšené rychlosti klíčení a rozvoji kořenů. Pokud je osivo nedostatečně ošetřeno nebo nadměrně ošetřeno, může to způsobit bakteriální infekce a negativně ovlivnit zdraví osiva. Proto je důležité používat stroj, který správně dezinfikuje semena.

Odstraňte bakteriální infekce osiva pomocí dezinfekční jednotky

Tato jednotka pro dezinfekci semen, inovativně navržená společností Seed Processing Holland, může být použita k ošetření osiva v několika kapalných roztocích, aby se zabránilo bakteriálním infekcím a chorobám přenášeným semeny. Protože je většinou vyroben ze syntetických materiálů, je odolný proti mnoha chemikáliím a při kontaktu s chemikáliemi nebude trvale poškozen.

Jednotka se může pochlubit dvěma přihrádkami a každá přihrádka je vybavena samostatným krytem, který zabraňuje vystříknutí tekutin. Každý kryt lze také připojit k samostatnému systému odsávání vzduchu, aby bylo zajištěno správné větrání plynů. Nakonec jsou oba kryty zkonstruovány s bezpečnostním spínačem, který zabraňuje provozu, pokud není kryt prostoru správně uzavřen.

VÝHODY PRO VÁS

  • Pružinou ovládaný kryt zajišťuje snadné použití
  • Semena jsou zpracována reprodukovatelným a jednotným způsobem
  • Každá komora zvyšuje celkovou kapacitu o 95 litrů
  • Bubny se semeny lze použít v dalších krocích procesu, aniž byste se dotkli semene

Seed Processing Holland nabízí mláticí a extrakční stroje, sušárny, plnicí jednotky, klíčící skříně, (laboratorní) čisticí stroje, peletovací stroje, potahovače filmů, počítací stroje, váhy a balicí stroje pro všechny druhy osiva květin, zeleniny a polních plodin.