Zařízení na plnění lahviček

Objemové plnění lahviček, zásobníků a injekčních stříkaček je důležitou součástí výroby širokého spektra léčiv. Tradičně, vysoce přesné plnicí stroje fungovaly pomalu, snižovaly se efektivity linky a vytvářely limitující místa pro výrobu. Nejnovější generace plnicích strojů pro lahvičky nabízí extrémní přesnost spolu s vysokou kapacitou a širokou škálou možností.

Velkokapacitní plňička pro lahvičky, zásobníky a injekčné stříkačky

Stroje na plnení lahviček VFM od společnosti Steriline byly navrženy tak, aby poskytovaly výjimečnou přesnost a rychlost při plnění netoxických a toxických viskózních nebo vodě podobných kapalin. VFM jsou koncipovány do minimálných rozměrů pro maximální flexibilitu.

Kompletně lineární transportní systém nabízí maximální presnost se schopností zpracovat až 24 000 ks / h. Tato konstrukce také usnadňuje snadný a všestranný přístup, který umožňuje rychlé a jednoduché provádění údržby a přestavání, což snižuje prostoje.

Podle Vašich požadavků může být VFM vybavena peristaltickými a / nebo objemovými čerpadly poháněnými servomotory. To umožňuje nejen přesné plnění, ale také rychlé a jednoduché nastavení jednotlivých čerpadel pomocí intuitivního HMI.

Se zabudovaným systémem 100% IPC nebo statistickým kontrolním vážením se zpětnou vazbou se dávkování automaticky mění, aby byla zajištěna přesnost i při největších rychlostech průtoku.

VFM je schopen naplnit lahvičky od velkostí 2R až 100H a zásobníky od 1 do 3 ml. Je plně v souladu se všemi příslušnými požadavky cGMP, GAMP a 21CFR část11.

VÝHODY PRO VÁS

  • Nepřetržité, vysoce přesné plnění lahviček, zásobníků a injekčních stříkaček
  • Proplachování dusíkem nádob před, během a po naplnění pro udržení kvality
  • Malý tvarový a lineární rozložení snižuje prostoje pro údržbu nebo výměnu
  • Může naplnit až 24 000 ks / h

Steriline (https://www.steriline.it) je výrobcem specializovaným na výrobu kompletních linek pro aseptické zpracování injekčních výrobků.