Zařízení na počítání tablet

Výroba farmaceutických pevných dávkových forem obvykle vyžaduje úplnou přesnost, flexibilitu a konzistenci procesu. Vysokorychlostní počítací zařízení může pomoci dosáhnout vysoce přesného počítání hromadných tablet nebo kapslí a zároveň eliminovat rozbití dávek. Navíc zařízení, které se snadno čistí a umožňuje rychlou výměnu, může přispět k vysoce efektivnímu výrobnímu procesu.

Zařízení na počítání tablet, kapsulí a želatínových kapsulí

Elektronické 16kanálové počítadlo CVC je navrženo pro rychlé a přesné počítání tablet, kapslí a měkkých gelů. Stroj je navržen s klapkami poháněnými servomotorem pro zlepšení přesnosti funkcí předběžného počítání. Navíc pomáhá prodloužit provozní životnost a zároveň snížit potřebu výměny pneumaticky poháněných pohonů.

Stroj na počítání tablet CVC je vybaven systémem automatické kompenzace prachu a zachovává vysoké hygienické standardy. Vestavěné snímače dráhy umožňují stroji poskytovat přesnou a absolutní kontrolu, protože dokáže ověřit počet produktů a odmítnout poškozené dávky.

Stroj zvládne vypouštění jedné nebo dvou lahví. Má 16V tvarované počítací kanály na hlavu, které lze všechny nastavit tak, aby provozovala jednu láhev, což umožňuje méně výměny. Další dostupnou možností je použití 8 počítacích kanálů pro provoz dvou lahví.

Mezi další možnosti implementace patří ovládání úrovně násypky pomocí věžové lampy, senzor láhve obráceným dnem, statická eliminační tyč, blokátor kanálů a podlahový podavač tablet.

VÝHODY:

  • Vysoká přesnost polohování
  • Kapacita paměti až pro 1000 úloh
  • Prodloužená životnost pohonné jednotky
  • Snížená frekvence výměny
  • Vyhovuje 21CFR Část 11

Based in Taiwan, CVC Technologies has been committed to a professional manufacturer of pharmaceutical packaging equipment including tablet/capsule counting line, powder and liquid filling and bottling line.