Zařízení plnění vložených injekčních stříkaček

Stále častěji jsou předem sterilizované vložené lahvičky, kazety a injekční stříkačky připravené k použití (RTU) preferovanou možností balení u moderních léčiv. Díky této oblíbenosti je k dispozici široká škála typů souprav a tradiční řešení plnění se buď nemohou přizpůsobit různým soupravám, nebo vyžadují při změně dlouhé prostoje. Moderní, aseptická, plně flexibilní linka na plnění souprav nabízí rychlou návratnost investic tím, že dokáže zvládnout širokou škálu souprav s minimálními prostoji a vysokými objemy propustnosti.

Robotické zařízení plnění souprav pro velkoobjemovou výrobu

Robotické zařízení plnění souprav Steriline RNFM je kompletní kombinační linka pro plnění vložených lahviček, injekčních stříkaček a kazet RTU. Nabízí maximální flexibilitu tím, že dokáže zpracovat všechny v současné době dostupné typy souprav a je plně přizpůsobitelná doplňky včetně poloautomatické nebo manuální vybalovací stanice, manuálního zpracování nádoby, volumetrických nebo peristaltických dávkovacích čerpadel a manipulace s materiály k jednorázovému použití.

Díky propustnosti až 18 000 ks/h je RNFM středem moderního vysokokapacitního systému kampaňové výroby. Je plně aseptické a vhodné pro aplikace vyžadující oRABS, cRABS nebo izolátory.

Manipulace s nádobami je standardně plně automatizovaná, včetně odstranění víček Tyvek a vložek, a to s využitím špičkového antropomorfního robota kompatibilního s technologií VHP od společnosti STÄUBLI. Manipulace se sestavou během procesu plnění a uzavírání také provádějí vysoce kvalitní roboty STÄUBLI.

Aby bylo dosaženo maximální flexibility, je zařízení RNFM schopno zvládnout celou řadu kapalných produktů, od podobných vodě až po vysoce viskózních. Pro tento druhý případ je k dispozici podtlakové plnění zaručující dokonalé výsledky.

Pro podporu rychlé změny je k dispozici plně elektronické nastavení z HMI, které přizpůsobuje zařízení různým velikostem přepravníků. Taková rychlá změna výrazně omezuje prostoje.

VÝHODY PRO VÁS

  • Široká škála doplňků pro naplnění všech vašich požadavků
  • Vhodné pro použití se všemi dostupnými soupravami
  • Vysoká kapacita až 18 000 ks/h
  • Obrovská flexibilita díky široké škále doplňků
  • Navrženo k naplnění nebo překročení všech příslušných požadavků cGMP, GAMP a 21CFR část 11

 

Steriline (https://www.steriline.it) je výrobcem specializovaným na výrobu kompletních linek pro aseptické zpracování injekčních výrobků.