Zásobní nádrž na čištenou vodu

Mnoho farmaceutických a kosmetických výrobních linek vyžaduje zadržovací nádoby pro skladování kapalin včetně čištěné vody, sterilních a nesterilních roztoků a další. Řešení skladovacích nádrží musí být robustní, musejí se snadno čistit a sterilizovat, mít dlouhou životnost a v ideálním případě mít další prvky, jako jsou vzorkovací výstupy a úplná vyprázdnitelnost.

Vysoce kvalitní zásobní nádrže, zásobníky a nádoby

Společnost Ipros vyrábí řadu vysoce kvalitních skladovacích a zadržovacích nádrží navržených speciálně tak, aby vyhovovaly komplexním potřebám farmaceutického a kosmetického průmyslu. Nádoby jsou konstruovány podle vašich specifických potřeb a jsou k dispozici ve vertikální nebo horizontální konfiguraci. Mohou být specifikovány pro použití za atmosférického tlaku nebo jako tlakové nádoby pracující v rozsahu 1 až 10 barů.

Společnost Ipros navrhla své skladovací nádrže tak, aby byly vhodné pro CIP/SIP, a jsou zkonstruovány jako zcela vypustitelné. Dále se vyrábějí tak, aby v nádobě a jejích vstupech/výstupech nebyly žádné zbytkové oblasti, takže se odstraňuje riziko kontaminace a je možná úplná dezinfekce v místě (SIP) celé dráhy toku tekutin.

Všechny nádrže a nádoby společnosti Ipros jsou vybaveny místy odběru vzorků dle vaší specifikace a membránovými ventily pro vyšší spolehlivost a minimální údržbu.

VÝHODY PRO VÁS

  • Nádrže, nádoby a kontejnery na míru dle vašich přesných požadavků
  • K dispozici jsou vertikální nebo horizontální konfigurace
  • Plně kompatibilní s CIP/SIP, zcela vyprázdnitelné, bez zbytkových oblastí
  • Jenom vysoce výkonné membránové ventily

Společnost Ipros (http://www.ipros.si), založena v roce 1989, je specializovaná pro návrh a vývoj procesních řešení pro mlékárenský, pivovarnický, potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl.