Zásobník a podavač tub pro malé výrobní objemy

Nízkorychlostní plnicí stroje pro plnění tub se používají pro malé výrobní linky ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu. Tradičně nízkorychlostní stroje se opíraly o ruční podávání prázdných tub, zpomalování výrobního procesu a využití dalších lidských zdrojů. Automatizované napájecí systémy mohou výrazně zvýšit efektivitu tím, že okamžitě a přesně dodávají prázdné tuby na vstup plnicího stroje. Nabíjecí systémy jsou k dispozici v nejrůznějších formátech včetně podávácí násypky.

Ruční podavač s nízkými náklady s funkcemi zabraňujícími zaseknutí

Tubový podavač TZT od IWK byl navržen speciálně pro přesné podávání tub pro automaty s pomalejší rychlostí, které pracují až do max. 90 tub za minutu.

TZT využívá skladovací násypku pro tuby, která je vybavena sklopným čelním panelem, díky němuž je ruční naplnění prázdných tub rychlé a snadné.

Umožňuje dodávat tuby vyrobené z jakéhokoliv materiálu a o průměru od 11 mm do 60 mm. TZT je vybavena rychlým přepínáním což znamená, že změna velikosti tuby vyžaduje pouze vynulování zadního panelu a nahrazení malého počtu částí souvisejících s velikostí. To minimalizuje prostoje související se změnami produktu.

TZT je vybaven vysoce účinným oddělovacím kolíčkovým zařízením, které zabraňuje zaseknutí tub v zásobníku. Přídavná tlačná sestava pak zajišťuje, aby tuby bezpečně vběhly na podávací žláb do plničky.

VÝHODY PRO VÁS

  • nízkonákladové řešení pro plničky s pomalou rychlostí
  • rychlá a jednoduchá změna velikosti tub pro maximální životnost
  • efektivní oddělovací mechanismus tub minimalizuje jejich uvíznutí v násypce
  • jednoduché a rychlé doplnění
  • schopný pracovat se všemi materiály a širokým rozsahem průměrů tub